Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valobab keves a heti 2-3 sex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valobab keves a heti 2-3 sex?

Figyelt kérdés

A baratnom kevesli a sexet.

Heti 2-3 x. Bujunk ossze.

Mivel en faradt vagyok. Egy honapja valtottam munkahelyet es folyton faradt vagyok. 04:30kor kelek es altalaban 21orakkor mar alszom.

Mostanaban panaszkodik h ritkan bujunk ossze.

Mivel regen tobb volt. Igen de regen 9kor keltem. Es este tovabb fentvoltam.

O iskolaba jar. Az elmult heten otthon volt... Es szerintem tul kipihent es unatkozik..... Valobab keves a heti 3alkalom? Ez a harom alkalom altalaban a het vege fele van mert akkor van energiam egy szusszanasra.



2015. márc. 3. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, valakinek még sok is.
2015. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél ki szabit és kúrd rongyosra
2015. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha egyutt vagyunk akkor rendesen adok neki. Nem hiaba akar allandoan xd
2015. márc. 3. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:
A heti 2-3 szex átlagos 20-30 éves korban. A nemi étvágy persze egyénileg változó. Nekem is volt olyan barátnőm, aki annak ellenére, hogy még aludtam volna, ráült a farkamra. Illemből fel is állt, de akkor abban a helyzetben nem kívántam a szexet.
2015. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés, pont jó :)
2015. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mostanában kiegyeznék ennyivel...
2015. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Naponta 3.

Reggelire(szex)

Ebédre(szex)

vacsorára(szex)

:D

2015. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem, ha a barátnőd nagyon keveseli, akkor tényleg egy héten többször dugjatok. Meg kell próbálni időt rászánni
2015. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húzzon el dolgozni, különben dobd ki!
2021. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!