Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen talán ez változtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen talán ez változtatható?

Figyelt kérdés
Szerintem csinos és szép lány. De ő nem tartja magát annak , szerinte én jobb vagyok mint ő. Érdekes módon valamelyik nőre nem annyira , féltékeny de akit után arra jobban féltékeny ha beszélgettek vele. Ha azt mondanám neki , hogy nekem a dagi lányok jönnek be. Egyből azt válaszolná , akkor meg hízok. Néha azt mondja van egy kis hasa , szerintem nincs tökre lapos mint egy ssipszes zacskó. Próbálok neki önbizalmat adni , mindig dicsérem milyen szép a szeme stb... De állítólag úgy le is rombolom neki.

2015. márc. 3. 18:44
 1/1 anonim válasza:
csak egyszerűen,mondd meg neki h szerinted szép,más nem érdekel téged,neked,csak ő kell bármi is a véleménye saját magáról,amugy változtatható:)de azért teljesen nem de egyszer több önbizalma lesz
2015. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!