Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom elfogadni magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni magam és ez enm változtatható! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Születésem ota nem látok az egyik szememre.Állandóan figyelnem kell rá és ez jár a fejemben neh észrevegye vki és neh kiderüljön..Emiatt nincs önbizalmam magabiztosságom.Nehezen ismerkedem és nyilok meg idegeneknek. Nem tartom magam teljes értékünek és jo pasinak.Nehezen hisztem h egy lénynak tetszenék igy bnöm még nem volt és nem vagyok népszerü köztük komoly választ kort és nemet kérnék..
2011. márc. 22. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

őszintés sajnálom hogy ezzel a -és remélem nem haragszol meg ezért hogy ezt írom- fogyatékosságoddal kell élned.

ha esetleg tudod az okát és gyógyítható, műtéti úton akkor én elgondolkoznék rajta. apum most esett át lézeres szemműtéten. hátha nekedis van ilyen megoldás.

ha nincs én akkor sem mondanám hogy esélytelen a dolog. sőt, ha jobban belegondolsz: úgyis olyan társat akarsz aki elfogad és szeret olyannak amilyen vagy. hisztis kényes pénzéhes pics_ákra nem is kell vesztegetni az időt.

ha találsz egy olyan lányt aki szeret ezzel együtt akkor az bizonyosan egy rendes lány lehet.

amugy ha érezteted a környezeteddel hogy nem látsz rendesen akkor a környezeted is ugy fog rád tekinteni mint egy "félig vak" -mégegyszer bocsánat- emberre, lehet ezért nem akarnak hozzád úgy közeledni.

kitartást és sok erőt kívánok! :)

18/F

2011. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha az Élettől citromot kapsz, csinálj belőle limonádét!


Depresszióba süppedni és a jelen helyzetet siratni nem egy célravezető dolog. Én egy balesetben vesztettem el az egyik karom. Ezt elég nehéz rejtegetni, de egy bő év után túltettem magam rajta. (És most választ pötyögök neked!)


Ha lány lennél, nehezebb lenne a helyzet a párkeresés szempontjából, de férfiként könnyebb dolgod van. Szerintem nem a testi, hanem a lelki háttérben van gondod, de azon egy kis optimizmussal magad is segíthetsz!

2011. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja Férfi vagyok 24 évvel!
2011. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elsö nem haragszom tudom h az..és sajna ezen nem lehet változtatni..
2011. márc. 22. 22:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy a látásoddal kapcsolatban nem sok mindent lehet változtatni, de attól még el tudod fogadni magad. Olyan nincs, hogy az önelfogadás lehetetlen, csak néha nagyon nehéz. Ha te nem tudod elfogadni önmagad, akkor mások sem fognak. Túlságosan rágörcsölsz arra, hogy mit fognak szólni, és valójában te magad komplikálod túl a helyzetet. Megértelek, mert a mai világban olyan sokan vannak azok, akik a kisebb-nagyobb hibák miatt lenézik a másik embert. De hidd el, így is tudsz teljes életet élni. A lányok körében is talán azért vagy kevésbé népszerű, mert rosszul fogod fel a dolgokat. Picivel nagyobb nyitottság, kis humor, és máris könnyebb lesz. Na nem sokkal, de ha nem húzódsz vissza tőlük, ha a viselkedéseddel nem taszítod el őket (mert ha azt érezteted velük, hogy "hú, de rossz az én társaságomban lenni", akkor tényleg kerülni fognak, ugyanis a görcsösség lejön az emberről, és a negatív hullámok automatikusan taszítják a többi embert, ehhez egy szót sem kell szólnod, elég a kisugárzás), akkor máris "csoda" történhet. Minél jobban próbálod takargatni a problémákat, annál érezhetőbbek, mert mások is észreveszik, hogy te sem tudod elfogadni magad. Azonnal persze nem fogsz tudni megváltozni, csak lépésről lépésre. Én sem tartom magam jó pasinak, soha nem is tartottam annak, mégis vannak apróbb csodák az életemben, amióta tudok kicsit nyitottabb lenni. Tudok olyan párról, ahol az egyik fél "egészséges", a másikuknak az egyik lába műláb, mégis boldogok együtt, van családjuk, és soha nem adnák oda a párjukat senki másért. Neked is van esélyed, hidd el, de ehhez tovább kell lépned. Régebben láttam egy cseh dokumentumfilmet, asszem, Vak szerelmek volt a címe. Ez arról szólt, hogy hogyan lehet vakon is teljes életet élni, megtalálni a boldogságot. Volt olyan pár, ahol egyik ember sem látott semmit, más esetben egy abszolút nem látó ember talált szerelemre egy látó ember személyében. Nekik is sikerült, neked is menni fog, csak hinned kell önmagadban, bármilyen nehéz is. Sok sikert hozzá, és ne add fel, itt vannak előtted a példák. 26/F
2011. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértem, hogy el vagy keseredve, azt is tudom, hogy egyes helyzetekben az embernek nehéz elfogadnia önmagát, én sem tudom 100%-ig magamat, bár én más miatt.

Viszont az élet nem áll meg és azt tanácsolom neked, hogy próbálj meg teljes életet élni, amennyire csak tudsz. Semmiképpen ne zárkózz be, találkozz a barátaiddal...stb

De igenis megváltoztatható az, hogy elfogadd magad. Csak rajtad múlik, a te döntésed, hozzáállás és gondolkodás kérdése is. Nehéz, nem könnyű, de nem lehetetlen.

Ígyis teljes értékű ember vagy, aki emiatt lenéz, azzal van a baj.

Próbálj meg örülni az élet apró dolgainak, gondolkozz pozitívan. Gondolj bele abban is (bár kevés vigasz), hogy nálad még 100szorta rosszabb helyzetben élnek emberek, mégis sokan próbálják megtalálni a helyüket.

Nekem is még tanulnom kell, de már jó úton haladok, ezért is tudok tanácsot adni.

Lehet nehezebb lesz párt találnod, de miért ne sikerülne, no meg ahhoz el kell járni társaságba is :).

Sok sikert kívánok az életben!


22/L

2011. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csáó! Amióta az eszemet tudom mozgássérültként élek. Járni tudok, de kb 10 méter után pihenő, máskülönben összeesek. A járásomon is eléggé látszik, hogy gond van. Ennek ellenére nem adom fel. Vannak nálam is mélypontok amikor élni sincs kedvem bizonyos dolgok miatt, aztán ezek elmúlnak. Ugyan úgy járok társaságba, rengeteg barátom van, önbizalom hiányban nem szenvedek. Attól, hogy én nem tudok rendesen járni, te pedig az egyik szemeddel nem látsz, mi még ugyan olyan teljes értékű emberek vagyunk!!!!! Nyilván sok kellemetlenséggel jár mindkettőnk élete, de ez ne keserítsen el. Pl az én esetemben: nem tudok felszállni a buszra, meg kell kérnem valakit, hogy szó szerint tegyen fel, és akkor mi van? Semmi, én így tudom megoldani. Járj társaságba, ez a dolog ne akadályozzon semmibe!!! Legyél HARCOS! Szerintem amúgy sokan észre sem veszik az ilyesmit.
2011. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző: 19/F
2011. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tyler913 ***** válasza:

Oreg,hanyszor teszed meg fel ezt a kerdest?

A multkor meg valaszoltam is,turelmesen,sot,meg azt is felajanlottam,hogy irj privit,ha motivaciora van szukseged,hatha segithetek.

De most mar idegesito,mert vilagosan latszik,hogy Te csak masok sajnalataban dagonyazni jarsz ide,es rohadtul nem akarsz megvaltozni.Erre vered,vagy mi van!?

2011. márc. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tyler913 ***** válasza:

Nesze b.meg.Csak hogy a tobbiek is lassak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__15685..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__15096..


Lehet,hogy volt meg tobb,elbol ennyit talaltam.

2011. márc. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!