Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha a barátotok ajándékba a naplóját adná oda nektek?

Figyelt kérdés
Napi gondolatairól, érzéseiről, tevékenységeiről stb. írna benne
2015. márc. 3. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Meg is lepne, ha megtudnám, hogy naplót vezet :D
2015. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nagy titkok nem lehetnek benne ha oda meri adni :) Unalmas dolgok meg nem érdekelnek :)
2015. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kegyetlen játékok ?
2015. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Napló ? mi vaaan ? b:uzi ?
2015. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Vissza adnám neki, és többet nem találkoznánk.

Bár egy naplós fiút már korábban kiszúrtam / elkerültem volna.

2015. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer kezembe akadt a határidőnaplója, amit a munkahelyén használ...Életemben nem nevettem annyit! :D
2015. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Megtisztelő lenne a bizalom minden esetre, de talán túl sok ez egy még csak alakuló kapcsolatba. Mi lesz a naplóval szakítás esetén?
2015. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hű, hát, először is, nagyon örülnék, hogy találtam egy olyan fiút, aki naplót vezet (komolyan) :) Természetesen nagyon boldog lennék, elolvasnám, mert gondolom azért adja oda, hogy jobban megismerjem az érzéseit, életét, mikor mit gondol...de szerintem én visszaadnám neki, vagyis nem fogadnám el, mert csak az övé, magának írta, nem nekem, tehát inkább lehet megőrizném egy ideig és egyszer visszaadnám (mondjuk kiegészítve pár aranyos, kedves, vicces hozzászólással) :)
2015. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még naplót író fiúval,tehát meglepődnék hogy van neki. :)

Egyébként örülnék a bizalomnak hogy nekem adja,és ha nincsenek is benne izgalmas dolgok,akkor is szívesen olvasnám,mert az érzései,gondolatai stb...

De miután olvastam,szerintem visszaadnám,lehet egyszer még ő is vissza akarja olvasni,meg mégis csak az övé,elsősorban magának írta.

2015. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!