Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok így egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok így egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal. Az elején sokáig nem volt belém szerelmes, amit ki is jelentett, de én vele maradtam, és reménykedtem, hogy ez változik. Azóta már azt állítja, hogy belém szeretett, viszont én ezt nem igazán érzem, hiszem el. Szoktam is neki mondani, de azt állítja, hogy nagyon szeret. Úgy érzem, mindig bizonytalan leszek ebben. Mit tegyek? 25L
2014. jún. 12. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen, vagyis van mint a fiúval, hogy késöbb szerettem bele a csajba csak aztán kiderült hogy neki már nem kellek, szóval szívás és ritka az ilyen, szerintem adj neki egy esélyt hogy bizonyítsa , én nem kaptam meg, pedig mindenki megérdemel egy +esélyt :) 20/F
2014. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De ha nem mondta volna most el, hogy belédszeretett, akkor minden maradt volna úgy ahogy van.....nők...
2014. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!