Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden barátnőmnek udvarolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden barátnőmnek udvarolnak csak nekem nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit kínos ilyen kérdést kiírnom 19 évesen, de muszáj.:)

Külsőtől függetlenül(tudom, a szépség relatív) szinte minden barátnőmnek volt már olyan sztorija, hogy leszólították, köszöntek neki, megismerkedtek velük, nőként tekintenek rájuk...hát rám nem, és nem tudom, mi a baj velem!

Külsőre átlagosnak tartom magam, a környezetem pedig inkább szépnek, de szerintem vannak nálam sokkal szebb lányok. Belsőre elég zárkózott vagyok mert egy depressziós/pánikbeteges korszakban vagyok...esetleg ez lehet a baj? Érzik rajtam?

Nem tartanak jó csajnak, nem akarnak velem járni, beszélgetni SEM. Ha egy összeülős est van, baráti társasággal, és jön egy idegen, az biztos, hogy nem engem talál be, nem is nyit felém, ha én nyitok az is pofára esés.

Sőt, egy csomószor van, hogy megvetően néznek rám, lányok fiúk egyaránt.

Előre leszegezem képet nem küldök, privátba se, nincs velem baj ezt tudom, szimplán az lenne a kérdésem, hogy milyen okai lehetnek? Rossz kisugárzás? CSendesség? Az egyik ismerősöm is mondta, hogy ő tök jó helyzetben van, hiszen a pasik közül válogathat, egyszerre akad neki 10-15 jelentkező. Nekem életem során nem akadt annyi...:


2015. márc. 3. 23:25
 1/7 anonim válasza:
ha tudsz feltölteni egy szolid képet megmondom pikk pakk :)
2015. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ide nem kell kép, ha tényleg zárkózott, depressziós, pánikbeteg vagy, akkor az meg is látszik rajtad, akármilyen szép vagy. Rossz kisugárzással nehéz fiúkat levenni a lábukról. :/ Valahogy próbálj meg vidámabb lenni, a környezeted meghálálja. Vagy lehetsz depressziós, csak ne mutasd ki a világ felé, én is azt csinálom és működik. :D
2015. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A zárkózottságod megadja a választ.
2015. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj valamit magaddal, ne legyél életképtelen és ne sajnáltasd magad itt!

Vannak emberek, akiknek sokkal súlyosabb godjaik vannak mégis emelt fővel közlekednek. Te miért legyél gyenge?!

Ideje felnőni agyban is és azon kattogni, hogy mivel teheted jobbá az életedet és a saját felfogásod!

17/L

2015. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző válaszolónak ! EZ IGEN !!!!! :D 21F
2015. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy bájos mosoly csodákra képes :) A vidámság, élénkség valahogy mágnesként vonzza a pasikat. Depressziós/pánikbetegként ezt viszont elég nehéz produkálni. Szerencsére mindkettő relatíve jól gyógyítható, jó szakemberrel sokat tudsz tenni érte. Csak neked is akarnod kell, önmagában egy pszichológus nem tud csodát csinálni. De mindenképp érdemes segítséget kérni, mert biztos vagyok benne, hogy az összes sikertelenséged forrása csakis ebben keresendő.
2015. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paperdog válasza:
Én Sok lányt szoktam leszólítani egy héten, és tapasztalatból mondom, hogy mikor egy lány csoportot szólítok le, az sokkal másabb, mint csak egyet. Nagyon szoktam izgulni, ezért amelyik lány leghamarabb válaszol, és sokat beszél, azt fogom választani. Sokszor volt már, hogy kinéztem a csoportból az egyik lányt, de az nem volt túl beszédes, ezért a barátnőjével kezdtem dumálni. Legyél nyitott, ha egy srác leszólít, és ha többen vagytok, azonnal csapj le rá, szerintem.
2015. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!