Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam ezt a 'barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam ezt a 'barátnőmnek szerintetek?

Figyelt kérdés
1.5-2 hete randizgatok egy lánnyal és nagyon jól elvagyunk fiszont mostanában egyre kevesebbet beszélünk mert ritkábban ír.Viszont most jött haza hosszú idő után a volt barátnőm külföldről és találkozni szeretne velem meg oda van értem nagyon és bennem is kezdenek fellángolni az érzések.Az a baj hogy a mostani lány nem mutat annyi érdeklődést irántam és nem foglalkozik velem annyit mint amennyinek én örülnék és így viszont nagyon hamar vonzódni fogok a másik lányhoz mert ő oda van értem tényleg.De a mostani lány is szeretné hogy együtt legyünk meg találkozzunk..Mit csináljak?
2015. febr. 26. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
El nem mondd! Most nem az a cél hogy tudjanak egymásról, hanem pont hogy ne. Hogy jutott ilyen eszedbe?
2015. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is azt a megoldást szeretném választani csak nem szeretnék ebből nagy bonyodalmat mert előbb utóbb valamelyikkel kikerülne 1-2 közös kép fbre aztán akkor lenne nagy műsor
2015. febr. 26. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
csak simán szakíts vele,légy őszinte és talizz az exeddel!
2015. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2: Függesszed fel az FB fiókodat akkor... Egyébként valóban nem kell tudniuk egymásról. Gondolom mindkettő csak szórakozni akar.
2015. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg lehet addig próbáld meg mindkettőt megtartani, aztán a végén úgyis érezni fogod melyik a fontosabb. Ha meg nem, akkor is próbáld titokba tartani, és ha el is mondod akkor sarkíts. Most vagy fiatal :P
2015. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!