Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változhat az ízlésünk külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat az ízlésünk külső, belső alapján?

Figyelt kérdés
Pl: Eddig a vörös hajú lányok tetszetek , idővel pedig a barna hajú lányok.

2015. márc. 4. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Változnak, az idők vele változok én is

Mással voltál tegnap, de én, akarlak még is...

2015. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kulso elvarasom drasztikusan sosem valtozott (magassag, sotet haj es szem). Viszont belsoleg mar sokkal komolyabb elvarasaim vannak, mint par eve. Minnél jobban megismerem onmagam, annal jobban tudom, hogy milyen emberrel is akarok kapcsolatot.


Szerintem ez emberfuggo.

2015. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az ember feljődik, az ízlése is elkezd változni valamilyen téren. Ha külsőleg nem, akkor belsőleg biztosan. Nekem sose volt zsánerem, de vannak belsőt illető elvárásaim.
2015. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A h idővel valtozol te is,ugy az izlesed is.. Régebb csak a kockahasu kigyúrt pasik jottek be,sotet hajú..ma mar a mackosak jonnek be,hajszín pedig mindegy.. Igazabol mar az is mindegy hogy nez ki.. :P
2015. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!