Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve eltiltottak a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve eltiltottak a barátomtól, (többi lent) újra összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

13 évesen volt egy barátom iszonyatosan szerettem tényleg bármit megadtam volna érte... De apám eltiltott tőle , mondván h túl fiatal vagyok az a fiú nem nekem való stb, stb.. közben ezt mindd úgy tette h tudta h anya egyáltalán nem ellenezte a kapcsolatunkat, sőt szerintem még örült is neki . Na szóval eltiltottak tőle , hónapokig nem beszéltem apámmal , hónapokig minden nap kisírtam a szemem , és iskolába is úgy mentem minden reggel könnyes szemmel . Azóta szinte nincs önbizalmam viszont két év eltelt , addig azt a fiút egyáltalán nem láttam viszont két hete szinte mindennap látom utcán, boltban stb.. és akárhányszor meglátom halványan összemosolygunk s szinte azonnal könnybe lábad a szemem .:( Ez mitől van ? nem értem én eddig úgy voltam vele h ezt a dolgot már lezártam magamba viszont most nem tudom mit tegyek ? Mikor meglátom szívem szerint egyből a nyakába ugranék és annyi mondanivalóm lenne neki de nem tudom mit tegyek . Volt már olyan eset h majdnem odamentem hozzá de nem bírtam egy szót se kinyögni így elfordultam és hazáig bőgtem .Olyan rossz érzés ... Pedig nem akartam elfordulni, legszívesebben odafutottam volna hozzá és zokogva az ölébe borultam volna .. Miért érzem magam ennyire érzékenynek a közelében ? Mit tegyek ? kérlek segítsetek ! Azért az volta a kérdés h újra összejöjjek-e vele mert már 15 éves vagyok és a szüleim megengednék h barátom legyen. Idétlenek kíméljenek mert ez egyáltalán nem vicces .



2013. júl. 4. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan vannak érzéseid iránta, talán szerelmes is vagy. Ha már a szüleid se ellenzik, akkor miért nem próbálod meg? Szedd össze magad és menj oda hozzá! Drukkolok, sok sikert! :)
2013. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves a srác? Ezt nem írtad, ez is fontos tényező szerintem! De ha korban összeilletek, akkor menj, és beszélgess vele, mit veszíthetnél?:) Ő nem hinném, hogy oda menne hozzád, az után, hogy eltiltottak tőle, de ha te lépnél, szerintem szívesen fogadná! :) Hajrá, drukkolok! :)
2013. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a srác hány éves?
2013. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) a fiú 17 éves.
2013. júl. 4. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá kiscsaj! Sajna az én apám is ilyen pedig egy jó pár éve elköltöztünk tőle... menj oda a sráchoz, és akár sírd is neki ki magad szerintem... ha jön, akkor jön... én szurkolok neked!
2013. júl. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!