Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőnek legyen tartása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek legyen tartása, büszkesége?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy fiúval, akivel eléggé összemelegedtünk, összevesztünk, én bántottam meg őt. Már ket napja magyarázkodnom kell, kérdezget h mit miert mondtam, ő meg tök arrogáns, be is vallotta, hogy élvezi azt, hogy kicsit most én "könyörgök" neki, tehát hogy kéretheti magát. Meg azt mondta, hogy rajtam is úgy latja, hogy élvezem, hogy én lehetek az oroszlán, tehát a ferfi fél a kapcsolatban, de nekem ez megalázó. :/ mindent megtettem, elmondtam az igazságot, megmagyaráztam neki mindent. Sőt, egy táncfellépésemre is elhívtam, amit elsőre elutasított, mondván, hogy lát táncolni és ennyi, nem tudunk beszélgetni se, szóval nem jön. Aztán mondtam, hogy a mi fellépésünk csak egy 20'perces produkció lesz az egesz napos programból és ott maradhatnánk bulizni.. Ekkor is még ott nagyon húzta az agyam, hogy még mindig nem tudja komolyan venni..



Nos, én úgy erzem, már csak az ő büszkesége miatt nem sikerül a békülés, én mar minden büszkeségemet leadtam, utólag nem kellett volna. Élvezi, hogy magyarázkodom neki, hogy ő lehet felül, hogy most ő az, akit kérlelnek.... Nekem ez megalázó, elmúlt napokban mindig én kerestem meg. De úgy döntöttem, eleg volt. Egy nőnek legyen minimális tartása és én mától nem fogom őt megkeresni! Szerintetek jól cselekszem vagy mit kene tennem?


18</L


2015. márc. 4. 19:06
 1/6 A kérdező kommentje:
* es az is tény, hogy a hétvégi veszekedés miattam volt, nem voltam teljesen korrekt vele valamivel kapcsolatban.. De szerintem ez mar csak huzavona és unalmas és megalázó szituáció.
2015. márc. 4. 19:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a fiú nem jófej, szerintem már réges-rég elfelejtette, mivel bántottad meg, mert ha még meg lenne bántva, akkor nem így viselkedne. Az egész már tényleg arról szól, hogy ő most épp úgy érzi, nagyon magasan van. Rohadt unalmas lehet ezt csinálni, és ha összejönnétek komolyabban, akkor is nonstop ezt kéne kiállnod. Hagyd a fenébe.
2015. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is így érzem :/


Oké, én hibám volt, én voltam vele szemét a hétvégén.. Ami utan egyébként megbeszéltük h akkor vége koztunk, mondta h nem is akart volna nekem többet irni - megis ő írt, küldött egy video linket.

2015. márc. 4. 19:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok
2015. márc. 4. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, megbántottad, de bocsánatot kértél, elmondtál neki mindent amit kellett, ne hagyd, hogy megalázzon. Akkor se ha te bántottad meg eredetileg. Ha nem képes megbocsátani,oké, de ha élvezi hogy alázgat, akkor nincs keresnivalód mellette.


Igen, legyen benned tartás. Ha ezek után továbbra is futsz utána és könyörögsz, ki fogja használni. Akkor is neked kell majd pedálozni, ha ő hibázik.

2015. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy idő után fel kell adni a megalázkodást
2015. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!