Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha még nem csókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha még nem csókolt meg? És mikor fog?

Figyelt kérdés
A barátommal járunk de még nem csókolt meg,egyébként szerény,és félénk de én már alig bírom kivárni és csak azt várom,hogy végre megcsókoljon...miért nem teszi még?

2015. márc. 4. 21:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Mert fél nem annyira , tökös a srác. Csókold meg te:)
2015. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Tömd a nyelved a szájába! Csak nem köpi ki... (:
2015. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félénk. Bizony neked kell megcsókolni. Egy hirtelen mozdulattal. Hidd el ő is vágyik rá!

És ird meg hogy mi történt

2015. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De még én sem csókolóztam:D
2015. márc. 5. 19:34
 5/24 anonim ***** válasza:
Akkor megmutatom hogyan kell ))
2015. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi kihagyom :DD
2015. márc. 5. 21:29
 7/24 A kérdező kommentje:
Ma már sokkal többet puszilgatott(a számon nem)..mert általában 2 puszi van de most volt vagy 20 :D többet voltunk együtt de akkor is..ez jelent valamit?
2015. márc. 6. 19:17
 8/24 anonim ***** válasza:

Igen jelent!

Az hogy nem 2xer hanem 20xor puszilt meg..

2015. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Persze hogy jelent!:) És egyáltalán nem baj ha a lány csókolja meg előbb a fiút. Nálunk is én kezdtem a csókot a barátommal, mert ő kis félénk volt:) Majd írd meg hogy mi lett!
2015. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De én soha nem csókolóztam :S Akkor ,hogy kezdeményezhetném ha még soha?:DÉs ő sem meg soha:P De már küldött egy olyan matcirát neten ahol csókolóznak a cicák :D
2015. márc. 7. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!