Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túl élni az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túl élni az a gondolatot, hogy a fiú ki nem rég téged csókolt, ölelt szenvedélyesen, mondott szavakat, most mással teszi ugyanezt?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, kivel minden olyan jól indult, messzébb is lakik, de aztán belehabarodtam. Ő meg aztán hol közeledett, hol távolodott, néha meg ugy nézett rám, viselkedett, mint aki szeret, de lehet, hogy csak a vágy volt a szemében. Megtudtam valakitől, hogy van neki még egy régi lány, akit nem felejtett el, akiben reménykedik. Erre fel, mikor legutoljára találkoztunk, már hivott hogy ujra menjek, de viszont ne tervezgessek előre. Két hétre rá azt mondta, hogy egy ideig nem találkozhat velem, történtek dolgok, és többet nem irt. Aztán ket het utan kedvesebb volt, de nem talalkozott velem. Anyomok alapjan képbe került egy harmadik lány. Most ha az a lány ügyes, megfogja, ha meg annyira fogja akarni mint én, eljeszti, de közben kétségekben lenni, hogy vajon már öszejöttek, vajon már megkapta, miközben én szeretem...szomorú dolog
2014. nov. 1. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen srác nem egy főnyeremény, nem kapkodnak érte és az ügyes lány ha okos kiszúrja a dolgokat, és bele sem kezd.
2014. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idővel, majd elmúlik.


De ha megnyugtat, eléggé nagy eséllyel rád is fog majd valaki így gondolni, amikor te cseréled le a párodat másra :)

2014. nov. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

" Hogyan lehet túl élni az a gondolatot,...."


-simán lehet,több millióan túl vannak már ezen,nálad is ez lesz,

2014. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többen halnak meg ebolában, pedig az sokkal kevesebb embert talál meg.
2014. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent túl lehet élni. És hidd el, van ennél rosszabb is. (pl amikor elhagy a szerelmed egy másikért)
2014. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de kihat a munkám minőségére, nem ott jár az eszem :D ha elveszítem az állásom, már éhségben meghallhatok :))
2014. nov. 1. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!