Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 napja szakítottunk. De a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja szakítottunk. De a barátaimnak olyanokat beszél hogy milyen jó neki és hogy most mennyit fog csajozni. Szerintetek azért csinálja, hogy idegesítsen és tudja hogy elmondják nekem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem azért mondja :(

mondjuk nem ismerem a pasit, de ha szakított veled, akkor nem hiszem, hogy csak idegesíteni akarna..

felejts el.vannak jobb pasik;)

2010. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 nap után senki sincs túl a szakításon,nyugi,ő sincs.Ha tudomást se veszel róla,akkor neki lesz rossz,ez a legjobb amit tehetsz.Mert megtudja,hogy neked ez milyen rossz,akkor jól érzi magát.Velem is volt ilyen,le kell sz@rni!
2010. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak idegesíteni akar! kakáld le
2010. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem komolyan gondolhatja a pasi...

figyelj keress mást:)

jobban jársz te is !

de ha jobban belegondolok lehet hogy szivatni akar ezzel, de akkor 17alatt van.

17 fölött nem hiszem, hogy ilyen gyerekes lenne a legtöbb ember, hogy szakít a csajával és akkor még azzal van elfoglalva, hogy idegesíti..akkor minek szakított vele?

ez hülyeség:)

nekem is volt egy barátom, detto ugyanez volt a helyzet, és nem jött vissza hozzám meg semmi, szóval nem hiszem hogy csak idegesíteni akart..csajozott ezerrel

meg te amúgyis észrefogod venni ha csajozik..biztos fogtok egy helyen bulizni vagy ilyesmi

2010. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nézed!!! Ha tényleg szeret még Téged, akkor idegesítésből csinálja, hogy csak megmutassa h ő az "ász"... Ne hagyd magad, lássa azt hogy leszarod őt és ha szeret zavarni fogja éd visszakönyörgi magát..Fogadd meg, nekem bevállt!
2010. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10:58-nak üzenem: Velem ugyanezt műveli,hogy milyen jól megvan nélkülem,gondolom hogy féltékeny legyek,de nem keresem,tudomást se veszek róla...kiváncsi leszek a fejleményekre,amúgy szerintem se lehet ilyen gyorsan lezárni a dolgokat.
2010. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!