Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki ezt megbosszulna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki ezt megbosszulna? Pl. ha egy nőt csak d@gni akarsz mert rohadt@ul tetszik,1-2 éve is jársz utanna, de nem jön össze mert a csaj rájon hogy csak sexet akarsz és othagy. Mit tennél?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy féltékenné tennéd ? pl. hogy van egy menő csajod .. stb.

vagy hagynád az egésszet és nem csinalnál semmit ?



2015. márc. 5. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom alapján. A bosszú semmit sem , változtat nem lesz jobb. Az nagyobb bosszú ha nem foglalkozol vele és el felejted.
2015. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak d.gni akartad akkor nem mindegy hogy otthagy? Vagy esetleg mást is érzel már iránta? Mert ha pl el tudnék vele képzelni többet is mint szex, akkor nem hagynám annyiba, próbálkoznék neki bzonyítani. De ha csak szex kell és meg fogod a végén bántani, akkor inkább ne hülyítsd. Van sok lány, aki szintén csak szexet akar, próbálkozz azoknál.
2015. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Neki így is úgyis fáj! Olyan nem létezik hogy csak sex kapcsolat! Az egyik úgyis többet akar! Ha ez a fél te vagy akkor szed fel megint, ha nem akkor tovább ne bánts!
2015. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
idióta.........
2015. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En vagyok a csaj ebben az esetben.


A fiu tepert utannam tobb mint 1 evet. Mikor csak kettesben voltunk tulsagosan ramenos volt. Rajottem hogy csak sexet akar. Othagytam.

Nem tudom miert de nehany nap utan mar baratnoje volt.

Nem ertettem miert tette ezt velem.

Bosszubol ???


Pont azert tettem fel igy a kerdest hogy egy kicsit megerthessem a ferfi logikat illetve a ferfi szemszogebol probaltam gondolkodni es valaszokat kapni..

2015. márc. 9. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Otthagytad. Talált mást aki jobb arc.
2015. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár nõ vagyok, de azt tudom elképzelni, hogy megmutatja, hogy "ha veled nem, akkor majd mással"....
2015. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!