Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban férfiak válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak válaszát várnám, nem értem már az egészet? L/23

Figyelt kérdés
Szóval kb 1 hónapja összejöttem valakivel, minden jó már régebben is ismertem, állandóan ír keres találkozni akar, nagyon sokat vagyunk együtt (együtt is alszunk), ismerem a barátait is, azt érzem hogy rajong értem eléggé,szavakban és tettekben is ezt mutatja (lemondja pl minden programját miattam úgy hogy én nem kérek ilyet soha)... szóval tényleg minden jó lenne. viszont a szexben úgyérzem magam mint egy egyéjszakás kaland. Előjáték nincs, és kb 10 perces. Ilyen problémám nem volt még soha az előző barátaimmal mindig jó volt a szex.... még nem akarok vele előhozakodni elég kellemetlen... Veletek volt már ilyen?
2015. márc. 5. 14:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben örülnék. Ott a barátod, imád Téged. Ha mégis zavar, Vele beszéld meg, különben emiatt fogtok szétmenni, hogy mindenből kihagyod.
2015. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ennek valóban örülök viszont nálam a szex az első helyen van... a minimum napi 2x is... és eddig sose volt ezzel probléma, azért tettem fel itt ezt a kérdést hátha volt már valaki hasonló helyzetben
2015. márc. 5. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!