Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan lányok, akik a jófiúkat is tudják értékelni? (Kissé hosszú)

Figyelt kérdés

A külső visszajelzések alapján jóképű férfi vagyok (magamat soha nem minősítem, nem az én tisztem).

Alaptermészetemből és neveltetésemből adódóan udvarias, előzékeny, segítőkész és becsületes vagyok. Az őszinteséget nem kell kérni tőlem, mert az nálam szériafelszereltség. A nőket tisztelem és régi vágású vagyok, aki úgy gondolja, hogy egy pasinak kell a nő után járnia, nem fordítva.

Komoly érzelmeken alapuló kapcsolatot keresnék olyan nővel, akivel akár a közös jövőt és a családalapítást is lehet tervezni. Nem hiszem, hogy teljesíthetetlen elvárásaim lennének. Sorolom:

- legyen tartása, önbizalma, legyen tisztában a saját értékeivel

- legyenek hibái! Igen, legyen emberből, ne tartsa magát istennőnek, mert ha okot ad rá, az az én feladatom lesz ;)

- legyen intelligens: Szoktam mondani: "Az intelligencia elvárás, az egyetem nem."

- legyen humora, de nem a vihogós szeleburdi fajta, hanem komoly dolgokról is lehessen vele beszélgetni

- szeresse a gyerekeket: Nem, nekem nincs, csak később akarjon, akár többet is!

- akarjon házasodni: nem holnap, de ne legyen az, hogy SOHA

- adjon magára, foglalkozzon magával nem kell nekem topmodell, de foglalkozzon a testével és érezze magát jól a bőrében, az már ad egy kisugárzást


A helyzet viszont az, hogy akárhány lánnyal ismerkedtem eddigi életemben, az vagy lekoptatott, vagy a legjobb, amit mondott a 2. vagy nagy ritkán a 3. randin: "Maradjunk barátok."


Persze, ha nem volt szimpatikus, persze én is közöltem egy-két nővel már ezt, sajnos ez velejárója a párkeresésnek. (Ezt muszáj megemlítenem: volt köztük egy olyan, aki már az első randin féltékenységi jelenetet rendezett, mert a kávézóban fizetésnél hozzáértem a pénztáros hölgy kezéhez, és hogy miért tapizom le, mikor vele randizok?!)


Szóval, ahogy a nők többsége fogalmazott, a tipikus jófiú vagyok, aki a végén mindig egyedül alszik.


Vannak viszont srácok, akik lekezelő és lenéző, sokszor már megalázó stílusban kommunikálnak a nőkkel, s ezért viszont odavannak. Nekem is van egy-két olyan ismerősöm, hogy a legkedvesebb szava az aktuális barátnőjéhez kb. annyi, hogy: "Megint HP vagy?" (persze nem rövidítve, és mondom, ez volt a legkedvesebb) Erre sohasem sértődés a reakció, hanem hogy: "Ne haragudj szívem, mivel engesztelhetnélek ki?"

Akikkel ismerkedni próbáltam, azok is miután engem lepattintottak vagy tíz körömmel kaparnak az ilyen pasik utána, aki sz**ba se nézte őket.

Vagy!

Volta a másik eset, hogy eljött velem randira (ők a 17-19 éves lányok voltak), és ott közölte, hogy én még kisfiú vagyok neki. Ő a 40-45 (de volt, hogy 50) éves férfiakra bukik. Volt olyan is, aki tanácsot adott, hogy nekem a 14-15 évesekkel kellene foglalkozni (közlöm, 26 vagyok), vagy lehet még ők is már túl korosak hozzám. Szóval marad a 10-12 éves korosztály, de az már nekem is az abszolút beteges kategória (még a 14-15 is). Ergo még várjak a csajozással úgy 10 évet. Pont.


Most aki azzal jönne, hogy puhap*c$ vagyok, és élőben semmi bátorságom ismerkedni, annak leírnám, hogy az utcán is simán leszólítom a számomra első pillantásra szimpatikus lányokat! Az esetek döntő többségében valamilyen elérhetőségét is kiszedem belőle, de többnyire az is a telefonszám. (Az már nem ide tartozik, hogy 10-ből 9 fel se veszi utána, pedig tudom, hogy az ő száma, mert ott helyben megcsörgetem.)


Miért nem lehet egy magamfajta férfinek is barátnője? Mi a hibám ezek alapján? Hol rontom el?


26/F



2015. márc. 5. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
El sem olvasom. Nem másban kell keresni a hibát hanem magadban. Egyébként csak szánalmas siránkozás.
2015. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló szövegértésből hányas volt?


1.) Oda írtam direkt, hogy "kissé hosszú" - ha nincs rá időd vagy nincs kedved, akkor feleslegesen minek koptatod a billentyűzetedet egy használhatatlan válaszért?

2.) "Nem másban kell keresni a hibát hanem magadban." - a kérdésben benne van, hogy éppen az érdekelne, hol rontom el!

2015. márc. 5. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem azért nem olvastam el mert nincs kedvem, hanem mert pontosan tudom hogy mit áll benne. Az már jó dolog ha tudod hogy magadban van a hiba. De nem én vagy te, nem mi vagyunk te, nem tudjuk pontosan mi történt mi fog. EZ SZUBJEKTÍV RELATÍV ÉS EZER EGY DOLOGTÓL FÜGG. Erre neked kell rájönni könyörgöm. Én sem mástól kérdezem meg hogy ki vagyok én.
2015. márc. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján teljesen korrekt az értékrended, ebben nincs hiba. Nyilván a 2 fél reakciójából szűrődik le igazán a konkrét szituáció. Talán nem meg a megfelelő ajtón kopogtatsz.

19/L

2015. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Vannak még ilyen srácok? A körülöttem élő fiúk többsége annyira egoista, hogy többet öltözködik, foglalkozik a hajával mint egy lány...

16/L

2015. márc. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolso egyetertek.... sajnos ez a szomoru igazsag. De nem csak pasiban van ez igy vannak hasonlo lanyok is...

Amugy ilyen az alompasim csak 11 ev az 11 ev...

2015. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!