Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eljegyzés? Honnan tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés? Honnan tudom, hogy itt az ideje? És hogy én felkészült vagyok e rá? A kapcsolatunk 5 hónap, felkészült e rá? Hogyan is jegyezhetném el? 24 F [Hosszú]

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igyekszem röviden felvezetni: 5 hónapja együtt vagyok úgy érzem életem szerelmével, és úgy gondolom hogy számomra ő az Igazi, én 24 vagyok, ő 27!

Teljesen család centrikus vagyok, eljegyzés, házasság, gyerekek!

Igaz hogy csak 5 hónapja vagyunk együtt, jelenleg most külföldön dolgozik két hetente jár haza 3 napra, még másfél hónapja van! Rettenetesen hiányzik, úgy érzem hogy a távolság érzete miatt csak még jobban érzem hogy igen Ő az aki kell nekem! Ezzel ő is így van, mondta :) Ő is velem szeretne gyerekeket!

kérdéseim a következők:

1. Mikor tudom, hogy képes vagyok ilyenre és kész vagyok, eljegyzésre?

2. 5 hónapja vagyunk együtt de most komolyan elgondolkoztam ezen, hogy idén eljegyezzem

3. Nem lenne ez még így is korai?

4. Eljegyzés után mennyi azaz időszak, amig az esküvőnek be kell következnie? Meddig lehet jegyben járni?

5. 27 éves, nem akarom megvárni, hogy 31. életévét betöltse és még nincs gyerekünk!

6. Milyen gyűrű a tökéletes eljegyzési gyűrű? Ő sima karika alapú legyen, vagy köves? Arany vagy ezüst? (Az aranyat nem szereti..)

7. Még nem lakunk együtt, ez megtörténthet így is? vagy előbb együtt kell laknunk? szerintem nem lenne problémánk azzal a dologgal hogy "lakva ismeri meg az ember a másikat"

8. Lányok melyik eljegyzési "ceremónia" ami kedvelhetőbb? NYilvános több ember is látja, felhajtós, éttermes utána letérdelős, otthon meglepős letérdelős?

Személyem szerint szép időben egy olyan helyre elmenni ahol együtt randizgattunk az elején, olyan nyilvános helyre ahol tudunk mégis kettesben lenni, és nem lát minket akkor épp ott úgy senki!

Mit gondoltok?



Köszönöm a válaszokat!



2015. márc. 4. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
el ne vedd!
2015. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
élni akarsz te még?
2015. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha előtte mondjuk együtt is élnétek kb. 1-2 évet?! Addig kiderül, megy-e, vagy fél év után kinyírjátok egymást.
2015. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem 24 èvesen vett el a párom. 7 hónapja jártunk amikor megkèrte a kezem, 8. hónapba meg volt az eljegyzès, 11. hónapba meg az esküvö. 3 hónap alatt megszerveztük a 160 fös esküvöt ètterembe. Azóta 11 èv telt el boldog házasságba. Ès mai napig imàdjuk egymást ès a kèt gyerekünket. Ha úgy èrzed hogy ö az èleted pàrja akkor hajrá kèrd meg. Vannak akik èvekig jàrnak egymással mègse lesz belölük semmi. Szerintem ez nem idö függö. Ki lehet ismerni vkit 3 hónap alatt is ha tartalmas idöt töltesz vele ès van aki 3 èvi udvarlás után is tud csalódást okozni.
2015. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen végülis... Csak már annyira ilyen komoly dolgokrol beszélünk, házasság gyerekek együtt élés hol és hogyan stb :) hogy emiatt úgy érzem hogy már közel járunk ahhoz hogy valamivel komolyabban is elkezdjük ezt :)
2015. márc. 4. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Anno a volt barátommal mi is pár hónap után már a házasságról és a gyerekekről kezdtünk el ábrándozni, mégis vége lett. Ettől függetlenül, ha mindketten úgy érzitek, hogy egymásnak vagytok teremtve, szerintem kérd meg a kezét.
2015. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Mikor tudom, hogy képes vagyok ilyenre és kész vagyok, eljegyzésre?


Ezt érezni kell. Ha már nem merül fel benned az a kérdés hogy kész vagy e akkor kész vagy.


2. 5 hónapja vagyunk együtt de most komolyan elgondolkoztam ezen, hogy idén eljegyezzem


Lényegtelen mióta vagytok együtt. Ismerek olyat aki 8 év után házasodott, rá 1 évre vált. Nem az 5 hónap számít:) Hanem a kapcsolatotok és az érzéseitek. Az én férjem pl 1 hónap után megkért.


3. Nem lenne ez még így is korai?


Ha úgy érzed korai, várj még.


4. Eljegyzés után mennyi azaz időszak, amig az esküvőnek be kell következnie? Meddig lehet jegyben járni?


Addig jártok jegyben amíg akartok, nincs szabály. Mi lánykérés után 17 hónappal házasodtunk.


5. 27 éves, nem akarom megvárni, hogy 31. életévét betöltse és még nincs gyerekünk!


Akkor ne várd meg. De azért ne éld bele magad mindenbe. A természet közbeszólhat.


6. Milyen gyűrű a tökéletes eljegyzési gyűrű? Ő sima karika alapú legyen, vagy köves? Arany vagy ezüst? (Az aranyat nem szereti..)


Te ismered a párod, neked kell tudni:) Az enyém pl ezüst, 3 kő van benne egymás mellett.


7. Még nem lakunk együtt, ez megtörténthet így is? vagy előbb együtt kell laknunk? szerintem nem lenne problémánk azzal a dologgal hogy "lakva ismeri meg az ember a másikat"


Megtörténhet, nincs rá szabály. Mi sem éltünk együtt még, a lánykéréskor.


8. Lányok melyik eljegyzési "ceremónia" ami kedvelhetőbb? NYilvános több ember is látja, felhajtós, éttermes utána letérdelős, otthon meglepős letérdelős?


Te ismered jobban, neked kell tudni milyet szeretne. Nekem az otthon letérdelős jött be és olyan is volt.


Amúgy nálunk is majdnem ennyi a korkülönbség, csak mi fiatalabbak voltunk amikor összejöttünk. Én voltam 24, a férjem meg majdnem 21:) (3,5 év van köztünk)


Sok boldogságot!

2015. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7es "Mr King" ilyen válaszra vártam, sokat jelent! Bár még szuleim mit fognak ehhez szólni :O
2015. márc. 4. 19:45
 9/11 anonim ***** válasza:
én csak arra volnék kíváncsi, hogy neked illetve a párodnak van -e biztos munkája? mert egy ilyen projekthez némi anyagi háttér is kéne.
2015. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van igen! Van felre tett pénzem is 1 milla kb igaz vallakozast akarnék belole indítani... De majd kiderul mi hogy lesz :)
2015. márc. 5. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!