Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a lány akit szerettek mással van együtt?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a lányt elhívtam és visszautasított... de néha úgy néz rám mintha megbánta volna és többet érezne ?

Már azóta van barátja ...

Segítsetek!! :(


2010. febr. 14. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de ha van barátja akkor valószinű,hogy jól elvan nélküled....ha elég bátor vagy hivd el újra és akkor minden kiderül.
2010. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Téged egyértelműen sajnál, és nem felejtette el, hogy megbántott... esetleg aranyosnak tart. Legvalószínűbb a sajnál. Ha van pasija, és érdeklődést nem mutat, csak "úgy néz", akkor sajnálom, aligha van esély.. :(
2010. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
épp ez az h mintha akarna is valamit , mert mindig beszélni akar velem meg folyton azt akarja h figyeljek rá, de én így nem birok ... közben meg hallottam mástól h nem is szereti a srácot, de mégis vele van....
2010. febr. 14. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nyomulj rá. :) És ne izgasson a f*szija.
2010. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Noss drága, szerintem a másik pasi rámenősebb volt, vannak akik félnek kimutatni az érzéseiket, és várnak várnak és csak várnak. A nők nem szeretnek hetekig hónapokig várni , arra, hogy megtudják a másik fél mennyire magabiztos, és mennyire és szeretné őt megkapni, éreztetned kell vele hogy szereted, szükséged van rá, de mindezt ne kétségbeesetten tedd mert akkor tudja hogy csak ő az akinél neked bármilyen esélyed is van és nem mersz más nőre nézni. Több magabiztosságot ajánlk és ne félj kimutatni az érzéseidet, add tudtára, hogy nagyon érdekled. Igen hívd fel kérdezd meg , hogy holnap épp ráérsz nem e futhatnátok össze egy gyors ebédre példáúl, vagy csak 5 percre. Ha igent mond akkor van még 1 esélyed, amit ne szúrj el.

1. magabiztosság

2. őszinte tekintet

3. határozott mosoly

4. 5 mp-es szemkontaktus, ne a mellettetek elsuhanó autót, vagy a többi embert nézd miközben beszélsz hozzá!!

2010. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
maximálisan egyetértek az előző hozzászólással ez a 4 pont siker tud lenni,ugyanezt tettem én is nemrég
2010. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!