Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon fura kérdés következik:

A barátnőmmel összejöttünk kb. egy hónapja. Közben kiderült, hogy az osztálytársam szerelmes belé régóta. A bökkenő az, hogy ennek az osztálytársamnak beteges önkielégítési módszerei vannak. Ezt megtudta a barátnőm, és megmondta a srácnak, hogy undorodik tőle. Erre amaz azt mondta, hogy én egy homoszexuális vagyok (b betűvel kezdve), a barátnőm meg egy szajha (r*banc). Ez eddig rendben is volna, de a legnagyobb baj az, hogy a srácnak nem tudok mit se mondani, mert valahogy biztos megkeserülöm, ha igazam volt, ha nem. Mit kéne kezdenem vele?

Trollok kíméljenek, és elnézést, hogy ilyen hosszú lett.


2015. márc. 5. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy kevesen vagyunk az osztályban, szóval nem akarnámszájkaratéval vagy verekedéssel mérgezni a közösséget.
2015. márc. 5. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármit mondani? Tegyél rá nagy ívben. Minek? Miért akarsz harcolni vele és egyáltalán min? Megsértett? Mivel? Ki ő Neked, hogy engeded magad megsérteni általa??
2015. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 RRR ***** válasza:

jól írja az 1-es!

xard már le és nézz át rajta

egy retardáltál minek harcolni??


szeretkezz inkább sokad a nőddel

2015. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!