Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezzel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég nagy problémám hogy önbizalom hiányos vagyok, ezért a kelleténél jobban igénylem a pozitív visszajelzést, viszont párom meg nem az a fajta aki könnyen kimutatja az érzéseit. Ebből adódóan kicsit rosszul érzem magam mert szinte sose mond nekem kedves dolgokat. Eredetileg elég messze lakunk egymástól(180 km) és ha pl hazautazom folyton csak azon kínlódom mikor mehetek már vissza hozzá és mennyire hiányzik ő viszont sose mondja, hogy hiányoznék neki. Néha már végső elkeseredettségemben azzal jövök elő hogy talán már nem is szeret, hátha nekiáll ellenkezni viszont ezzel megint én járok rosszul mert ezen csak felháborodik hogy rosszul esik neki hogy ilyet mondok és a végén megint én érzem magam rosszul. Lehetne valamit tenni hogy változzon kicsit et ügyben? Vagy nekem kéne picit lejjebb adnom az igényeimből?
2014. jún. 28. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan ebbe a szituba voltam...szakítás lett a vége!És azt is megkaptam, h az nem az Ő kötelessége, h dícsérjen,mikor Neki igy jó vagyok!Ugye Én ezt, nem hittem el,folyton bennem volt, h azért nem mondd semmit, mert nem szeret,nem tetszem!...
2014. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!