Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert neznek meg a ferfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert neznek meg a ferfiak mas noket ha parkapcsolatban elnek?

Figyelt kérdés

Parom jokepu fiatal ferfi. Sok no megnezi.

S bar engem sgeret sot rajong ertem.olykor latom hogy megnez mas noket.

Nem bamulva de azert feltunik nekem.

Vegignez rajtuk.

Megnezi az arcukat meg olykor a no segget is....de nem bunkon csak modjaval.

Tobbszor mo dtam hogy zavar azt mondja ennek ni cs jelentosege. Enis megnezek mas pasit.


De amikor megkerdezem hogy "ez szeri ted jo csaj?"

Es azt mo dja hogy "elmegy...szep az arca de ennyi" azis zavar.



Csajok titeket is zavar ha a pasitok megnez mast?

En nagyon feltekeny vagyok olyankor.

Hogy kuzdjem le?? Ez azt jelenti hogy meg is csalna????


2015. márc. 6. 10:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Problémás tyúk vagy te is, pont ezért fog elhagyni
2015. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel..
2015. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Miért vagyok problémás?


Ha pl. behoz a munkahelyemre és megnéz más nőt kisebbségi komplexusom támad...és csúnyának,jelentéktelennek érzem magam utána a nővel szemben

2015. márc. 6. 10:35
 4/23 anonim ***** válasza:
szerintem túl sokat gondolsz bele ha megnéz egy másik nőt attól még nem fog egyből elfeküdni az első nővel aki szembe jön.
2015. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Egy cseppet sem zavar. Hűséget fogadtunk, nem vakságot.


HA már arra is féltékeny vagy, mert a férjed elismeri, hogy szép, arra, ami szép, akkor azért is kiborulsz, ha más nő főztjét finomnak találja?

2015. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy rosszul esik.


Most is ditéázom, kicsit fogyni szeretnék.

Pedig nem vagyok kövér, szerinte sem. 167cm magas vagyok és 55kg. De félek attól, hogyha nyáron elmegyünk pl. strandra jobban megbámul mást mert mások vékonyabbak nálam...és én csúnya leszek meg dagi

2015. márc. 6. 10:41
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha feltűnően figyel valakit és még az én figyelmem is felhívja rá, az zavar, pont nem érdekel, hogy szívesen megdugná már akár aznap este is.

Ha én kérdezem, hogy tetszik-e neki az a lány / nő akkor nem zavar, mindegy mit válaszol rá.

2015. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

mert ugye ha a férfi szeret és tisztelt, akkor miért csinálja direkt a bámulást,ha tudja hogy a nőnek esetleg ez rossz érzés??


Csinálja akkor, amikor nem látom.


Nem is érdemes szóvá tenni amugy ?? Ilyenkor csináljak úgy mintha nem látnám vagy nem érdekelne???

2015. márc. 6. 10:44
 9/23 anonim ***** válasza:
167 cm... 55 kg.... DAGI?????
2015. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Engem nem zavar. Biztos Te is megnézed a jó pasikat, akkor mi a gond?
2015. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!