Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak! Utcán, buszon, suliban, bárhol tartózkodva ha "kanos" megjegyzéssel illetik a barátnőiteket, akkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
Némán tűritek? A barátnőtökkel kuncogtok egy jót magatokban? Felszívod magad, és szétcsaptok a srácok között? Vagy csak simán visszaszólsz neki? Mi a teendő olyankor, ha belökik a barátnőiteknek a szokásos primitív kanos rizsát? Mit csináltok, ha például azt kapja a barátnőtök, hogy "sunáználak husi", vagy "jó a segged, alád pakolnék, cica"?
2015. jan. 16. 12:40
1 2
 1/20 Mokyu! ***** válasza:
9%
Az attól függ mekkora az illető de valszeg sírnék és elfutnék. De mindenképp elesnék hogy fájjon
2015. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Bíznék a nőmben annyira, hogy képes magát megvédeni. Ha nem, visszaszólok valami frappánsat. Ha nekem jön? Nem kell félteni.
2015. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

Hát... nem ajánlom, hogy beszóljon valaki ilyet. Élete utolsó hibáját követi el.


Szobatársam anno tanított pár fogást szerencsére.

Ő az egyik buliban szilánkosra fejelte egy srác orrát, mert rácsapott a barátnője fenekére. :D

2015. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Letaglózom az illetőt, ahogy a kanos bikákat szokás! :D
2015. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Beszólásokkal ártani nem lehet. Amíg fizikailag nem inzultálják addig szerintem semmi különöset nem kell csinálni. Amúgy is magát minősíti aki ilyent mond egy nőnek
2015. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
egyrészt sose árt az önbizalomnövelés. másrészt nekem semmi bajom azzal, ha más szerint is csinos, jól néz ki a barátnőm. ez megerősít abban, hogy jól választottam! :-D
2015. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nő vagyok: ilyen esetben nekem az esne jól, ha a pasim visszakérdezne mosolyogva: "mivan, irigykedsz a csajomra?"


28N

2015. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
(Különösen) ez a fajta beszólogatás egyáltalán nem minősül bóknak. Nőként undorítónak találom, és elvárnám, hogy visszaszóljon a barátom. Nem kell verekedni értem, mert az is primitív. csak ne sunnyogjon el és ne vegye ő sem bóknak ezt.
2015. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

volt már ilyen,hogy "de jó nő",meg "fúú ez adja".

meg ehhez hasonló mormolások,meg "dik az a nő". :D

nevettem,vagy mormoltam valamit,hogy ugye hogy jó? vagy,megköszöntem haha.


de ez csak dicséret,annyiban bánt,hogy nem így kezdik hogy,az milyen fa*-sza gyerek meg a nő is jó.

mert azért mégis ő van mellettem nem fordítva :DDDD



ha durvábbat szólna,nyilván más a helyzet,mert eleve hogy meri azt tenni ha ott vagyok?? velem ne bszkodjn még az isten se


de nem is mernek,csak egy féle alakok :D mástól tudom hogy nem fog vagy viccel.

2015. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8-as, és szerinted erre mit lehet visszaszólni? Gondolkodom rajta már egy ideje, de nincs ötletem
2015. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!