Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha elvárom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha elvárom, hogy leszokjon a cigiről?

Figyelt kérdés
Undorodom a cigi szagától is.. A barátom meg keményen cigizik..
2015. márc. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötelezheted rá, hanem csak Kérheted. Igazából ha szereted, akkor így is, úgy is szereted...
2015. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy ezt tudtad előtte is. De akkor minek jöttél össze vele?
2015. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretem de elég gáz hogy csomót szív mellettem..
2015. márc. 6. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha így ismerted meg, akkor ez egy adott dolog volt. Persze beszélhetsz vele, de szerintem ne miattad szokjon le, hanem maga miatt, amire meg magától kéne rájönnie. Ha nagyon zavar, akkor nem illetek össze sajnos.
2015. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lenne a legnormálisabb, ha magától jönne rá, hogy le kéne szokni.
2015. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Asztmam van mrg is szivja mellettem..
2015. márc. 6. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyeljél kérdező akkor te is áldoz fel valamit. Mondjuk pl: ne vegyél levegőt , vagy többet ne egyél vagy igyál. Így ismerted meg fogad el ha szereted, hidd el nekem idővel meg szokod akár mennyire zavar. Barátnőmet iszonyatosan zavarta , most már úgy ad csókot és tökre nem zavarja.
2015. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem akkor inkább keress egy nem dohányzót. én legalábbis senki kedvéért soha nem szoknék le :D volt nekem is asztmás barátom, nem érdekelt túlzottan :D :D
2015. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!