Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá, hogy leszokjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá, hogy leszokjon a cigiről?

Figyelt kérdés

5 hónapja járunk, és azóta alig szívott cigit, csak havonta 1-2 szálat, előtte pedig volt, h hetente 2 dobozzal elszívott. Most megint elkezdte, majdnem minden nap elszív 1 cigit.:S Amúgy nem én mondtam neki, hogy szokjon le, ő mondta még a kapcsolatunk elején, hogy miattam akar leszokni.:)Nem tudom, hogy hassak rá, hogy leszokjon... Létszi adjatok tippeket! Köszi.

17/L (a barátom 19/F)


2010. aug. 5. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Mellette állsz és megértő vagy. Ja és nem baszogatod, hogy szokjon le. Ha ő akar, akkor le fog.
2010. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha tovább szívja a cigit, te nem fogod szívni a farkát.
2010. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Sehogyan nem tudod rávenni,ha ő nem akarja! Az én párom mindég időpontokhoz kötötte hogy majd akkor leszokik,de ha eljött az idő mindég volt kifogás. Ő 3éve folyamatosan leszokik. Kissé már nevetséges hogy mindég veri a mellét és dicséri magát hogy egyre kevesebbet szív. Pedig dehogy!
2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hat maximum megilyeszted, ugy hogy a telodra toltesz valami progit lefenykepezed es a progi kidolgozza a valaszaid alapjan hogy hogy fog kinezni 30 ev mulva ha naponta 1 cigit sziv el. itt kaphatsu infot:

[link]

16/F

2010. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de a hatalmas beleéléssel, meggyőződéssel dohányzó nőktől, kortól függetlenül kiráz a hideg. Remélem hamarosan betiltják a szórakozóhelyeken (is) a bagózást.

Szerintem, ha csókolóztok vagy hozzábújsz, érzed a cigiszagot rajta elég erőteljesen. Mondd meg neki, hogy így nem kívánod... És becsülted, hogy miattad képes volt ekkora áldozatra, illetve megpróbált leszokni.

2010. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Carena ***** válasza:
9%

Én barát hatására szoktam rá a cigire! Útáltam a füstjét,hiába mondtam neki szokjon le. Ő persze nem! Eljött az az idő mikor megvettem az első doboz cigimet! Ha ő,akkor én is! Azóta is szívom. De ez már a megszokás,meg szeretek cigizni. Le is bírnám simán rakni,de nem akarom. Akarat kérdése az egész.

Egyébként a párod abszolút nem szív sokat!

2010. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyufák végéről szedd le foszfort és tömködd bele a cigibe, majd várd hogy elszívja!
2010. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 nielindi ***** válasza:
majd leszokik, ha le akar.... amugy meg, ha hetente elsziv pár szálat... az még nem nagy dohányos... ha napi doboz meglenne, és mindig logna ki a szájábol, akkor mondhatod neki, h mennyire zavar. és azt nézed, h heti 2 doboz, az heti 38 szál. 4 oránként sziv egy szálat. ha elmegy haverokkal sörözni, akkor nyilván többet sziv. igy máris nem lesz olyan sok az a heti 2 doboz.
2010. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogyha megint elkezd napi szinten cigizni, akkor megint rászokik, és egyre többet fog szívni.:( Valahogy hatni szeretnék rá, de nem tudom, hogy... azt tudom, hogy úgyis csak akkor fog leszokni, ha le akar, de azért befolyásolni, lehethogy tudnám valahogy. Csak hogy?
2010. aug. 5. 11:11
 10/12 nielindi ***** válasza:
keress olyan képet, amin olyan tüdö van, ami 40 évig cigizett, rakd ki háttérképnek.
2010. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!