Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom leszokjon a cigiről és az alkoholról?

Figyelt kérdés
A barátom cigizik és elég gyakran be szokott rúgni. Még csak 16 éves!!! Nem szeretném h alkoholista legyen!!! Az oké h néha iszik ha elmegy bulizni de miért kell mindig seggrészegnek lennie?
2008. márc. 4. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Oszinten, aki ilyen koraban ezt csialja, kesobb sem hiszem, hogy maskent fog viselkedni. Probald megmondani neki, hogy teged ez nagyon zavar, ha szeret, megerti es megprobal leszokni, amugy velemenyem szerint 16 evesen csak azert csinalja, hogy menonem tunjon. Amugy en nem hiszem, hogy erdemes egy ilyen fiuval maradni.
2008. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Mond meg neki, hogy ha tovább iszik, akkor nem akarod látni. Ha nem tanul belőle, akkor hagyd rá és keress mást, mert úgysem fog megváltozni. Az én barátom is cigizik, de legalább megkérdezi, hogy rágyújthat-e ha ott vagyok vele. Meg amúgy is tekintettel van rám, csak ritkán gyújt rá mellettem. A te barátod is képes lenne kevesebbet cigizni és inni, ha akarja. Csak beszéld meg vele...
2008. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
A barátod a legjobb úton halad az alkoholizmus felé. Most már csak azt kell eldöntened, meddig bírod ezt. Meg esetleg akarod e, hogy a gyermekednek alkoholista apukája legyen? Szerintem érdemeseb menekülni ebből a kapcsolatból.
2008. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy alkoholizmus! Most tapasztalja az életet, nem kell azonnal elítélni, jobb ha valaki korán megtudja és később tisztában van vele mit is csinál. Az én barátomra is mondták fiatal korában hogy alkoholista, meg szeret is inni, de amióta komolyodott az élete (egyetem vége stb) azóta nem iszik. Nem kell ezt a dolgot úgy felfújni, minden nő egy idő után sárkány lesz."ne igyál" "ne cigizz", aztán lehet előbb meghal más nyavajában. Annyira meg nem hiszem, hogy zavar a füst.Ne szobrot akarj faragni, hanem vagy fogadd el vagy keress mást, megváltoztatni minek. Légy lazább!
2008. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom Ti hogy gondoljátok de én nem tartom "normálisnak" ha valaki 16 évesen ilyen életet él...indulásból lehet annyit inni, hogy utána még lehessen normálisan beszélni...MÉRTÉKTARTÁS!!! én megmondtam a barátomnak h ha együtt elmegyünk egy buliba és ott olyan részeg lesz h nem tud magáról abban a percben h ez kiderült otthagytam, aztán mind jöhet utánam...és nem csinálja! amúgy sem iszik, hogy elmondtam neki pláne! és szerintem ha megbeszéled ezt vele és vagy olyan fontos neki abbahagyja...hanem, változtass, keress komolyabbat! (ha neked igy nem jó)
2008. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!