Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet mégis szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet mégis szerintetek? (bov lent)

Figyelt kérdés
nemrég óta van barátom, már rég óta ismerjük egymást, és már próbáltunk járni, de nem ment, most menne. néha minden ok, de ma valentin nap van, és elment valahova a barátaival, és azt mondta hamar jön, és akkor találkozunk. amúgy tegnap már valentineztünk, de gondoltam ma is, hiszen igazából ma van. :( néha úgy érzem nem szeret, de olyankor aztán jön, és minden rendben. de néha vannak dolgok, amiket szerintem nem igy kéne, én nem tiltom el a barátaitól, de azért ez a mi napunk kellett volna legyen... :( csak van egy hüje haverja, aki mindenhova elcsalja, s tudja befolyásolni. mit csináljak? mondjak neki vmit?
2010. febr. 14. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
sokat beszélünk meg minden, nagyon féltékeny is tud lenni... és azt mondja szeret... :(
2010. febr. 14. 17:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem örülj annak, hogy van barátod, és az akit szeretsz. Én boldog lennék, ha a fiú akit szeretek velem valentinnapozott volna már tegnap. Akkor és annyit lehetne a barátaival amennyit csak jó neki.... De én itt ülök a számítógép előtt és csak sajnálom magam, mert nekem úgysem fog összejönni...
2010. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Noss Drága!


Sokan nagyon könnyen kimondják azt , hogy "szeretlek", de ez korántsem az igazságot tükrözi, majdnem minden pasi úgy gondolja, hogy minden nő ezt szeretné hallani, igen valójában, de csak őszintén.


nézd, szerintem ha szeret akkor ma felhív minimum 2-3x ha nem tudtok együtt lenni. Ha meg annyira fontos neki hogy elmenjen bulizni a haverjával, "TE miért is nem mehetsz vele???" - ezt a kérdést felteheted neki nyugodtan, ha szeretsz , de a barátoddal is lenni akarsz akkor én miért nem mehetek veled??? pl: "szégyellsz?"

2010. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
találkoztam velük mikor mentek, hivtak, de azért nem mentem, mert a barátnőm utálja a pasimat, és ez kölcsönös. ott volt a barátnőm is és nem akartam egyedül hagyni mert nem jött volna.
2010. febr. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!