Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pisztolyt találtam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisztolyt találtam a barátnőm lakásában, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve vagyunk együtt, most először voltunk az ő lakásán. Kint főzött a konyhában, én meg ki szerettem volna fújni az orrom de nem volt nálam zsebkendő, meg kérdeztem hol találok, és azt mondta hogy az éjjeli szekrény fiókjában találok. Ki húztam a fiókot és ott volt egy pisztoly. Hirtelen köpni nyelni nem tudtam. Fogalmam sincs hogy miért volt a szekrényben, de nagyon furcsa volt. Össze szedtem a cuccom és mondtam neki, hogy most mennem kell, és ott hagytam. Fogalmam sincs, hogy most mit kellene tennem.


2015. márc. 6. 23:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Magnum te vagy az?
2015. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza és csinálj pár selfiet a pisztollyal!

Rakd ki facebookra, és írd a kép alá, hogy "ezt a barátnőm szekrényébe találtam."!

Aztán kérdezd meg tőle hogy "ez meg mi?"!

2015. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, ha azzal akart volna megölni, akkor hagyja, hogy kinyisd a fiókot? :D


Amúgy meg nincsen szád? Meg kellene kérdezni és nem ide kiírni, mert mi nem ismerjük.


Béna vagy.

2015. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve vagytok együtt és akkora, papírtigris vagy, hogy nem mersz simán rákérdezni? Na ne már! Ekkora lúzert.

Lehet, hogy csak egy ártalmatlan gázpisztoly és kész.

Lehet, hogy igazi és van fegyver vizsgája, meg engedélye.

Nem értem, mi ebben a bepánikolni való?

25L

2015. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Linó03 ***** válasza:
100%
Gázpisztoly, vagy riasztó... Tarthat, ez nem bűn. Ha egy hullát találtál volna, inkább lenne okod aggódni.
2015. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát most, hogy ilyen furfangosan lebuktattad, elmondhatjuk neked itt négyszemközt, hogy a csaj titkos ügynök, és mikor éppen nem vagytok együtt, olyankor szabotázs akciókat hajt végre, és néha likvidál egy-két embert. De ne aggódj, ez szigorúan csak munka, semmi szadista dolog nincs ebben.

Viszont a rossz hír az, hogy mivel ezt megtudtad, így kénytelenek vagyunk téged is likvidálni. Úgyhogy a következő alkalommal leszel szíves nem elrohanni, hanem megenni a gombapörköltet, amit a csaj főz neked, amíg te a pisztolyát matatod.

2015. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt kétlem, hogy éles (lő)fegyver lett volna, mert azoknak a tartását elég kemény szabályokhoz kötik, ha a pszichológián és a fegyveralkalmassági vizsgán át is megy, akkor rendelkeznie kell egy biztonsági széffel, ahol külön a lőfegyvert és külön a tárat "tárolja"


Amennyiben valóban rendelkezik ilyen engedéllyel, kétlem, hogy kockáztatná az engedélye bevonását azzal, hogy simán berakja a zoknik közé, hiszen ezeket az embereket, folyamatosan, szúrópróbaszerűen ellenőrzik (hogy megfelelő körülmények között tartja-e)


De persze, nem kizárt, hogy illegális úton jutott hozzá, vagy csak szimplán, a többek által leírt gáz-riasztó - airsoft vagy épp műanyag fegyverrel találkoztál.

2015. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen kis beszari anyámasszony katonája vagy xD

Elfutottál, ez röhej komolyan:D

Szerinted ha megakart volna ölni főzött volna neked valamit,utolsó vacsora gyanánt?:D Ráadásul kinyittatta volna veled a pisztolyos-zsepis fiókot :D Haha :D

2015. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ő izé .,. Miért nem válaszolsz ?O.o Úristen
2015. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!