Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez nem furcsa? Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez nem furcsa? Kérlek írjatok minél többen.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megbeszéltük, hogy Ő sem beszél fiúkkal én sem beszélek lányokkal. Erre fel, most elkezdi, hogy túl féltékeny vagyok meg stb. Azt látom, hogy Ő nagyon szeretne velük beszélni, azt mondja, hogy csak én kellek neki. De még is rosszul esik neki, ha nem nézheti más fiúk képeit nem beszélhet másokkal. Szerintetek.. mit kéne csinálnom? Valóban nagyon féltékeny vagyok.

2015. márc. 7. 10:15
1 2 3
 11/25 veteran1978 ***** válasza:
4-es vagyok.Minél inkább féltékeny vagy,annál inkább elfogsz távolodni tőle,a túlzott féltékenység megöli a kapcsolatot,és ne felejtsd el "a tiltott gyümölcs mindíg édesebb"!
2015. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Az nem mind1 h milyen stílusban beszél velük!(flörtölget) Meg olyanokkal e akivel ha nem lennél összejönne esetleg!

De am sok gy*kér megint!! :D ez nem normális! Mi ebben a nem normális ? Ha vkit szeretsz megakarod tartani! Es akkor ez..ha "eltiltod" ettol akkor vege lehet idovel a kapcsolatnak de hanem akkor is mert beleszeret másba...ha majd tudja mit akar akkor legyen kapcsolatba ne amikor ugy viselkedik mint1 kislány...nekemis volt pedig....

2015. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nem akarod elveszíteni, próbáld meg legyőzni a féltékenységedet, és adj egy kis teret a barátnődnek. Beszéljétek meg, hogy mostantól nem érvényes a tilalom az ellenkező neműekkel kapcsolatban. Tudatosítsd magadban, hogy a féltékeny érzéseid alaptalanok, és próbáld meg elviselni, hogy a barátnőd másokkal is barátkozik - barát szinten.


Persze alaposan beszéljétek át előtte az egészet, és kérd meg a barátnőd, hogy legyen türelmes veled - eleinte lehet, hogy lesznek féltékeny kirohanásaid. Azt is beszéljétek meg, hogy mi a különbség a barátkozás és a flört között, és hogy ez utóbbi persze továbbra sem elfogadható.

2015. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
Én csak azért írok hogy minél többen legyünk.
2015. márc. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, elmondtam neki, hogy oké legyenek fiú barátai. Erre ezt kaptam " Neeee. inkább ne mert akkor te is fogsz beszélni lányokkal és azt nem szeretném". o.o Mind1 nekem jó így :D
2015. márc. 7. 10:52
 16/25 anonim ***** válasza:
Ideális párkapcsolat. Mindkét fél féltékeny, mint az 'állat, de mindketten barátkoznának.
2015. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem én nem barátkoznék csak ő ettől tart.
2015. márc. 7. 11:01
 18/25 anonim ***** válasza:

Milyen fasza dolog is ez. Ha szakítotott esetleg, egyedül maradtok, mint a kisujjatok.


Élni és élni hagyni. Ennyi! :)

2015. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
*szakítotok
2015. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Utolsó neked van igazad. :)
2015. márc. 7. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!