Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez nem furcsa? Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez nem furcsa? Kérlek írjatok minél többen.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megbeszéltük, hogy Ő sem beszél fiúkkal én sem beszélek lányokkal. Erre fel, most elkezdi, hogy túl féltékeny vagyok meg stb. Azt látom, hogy Ő nagyon szeretne velük beszélni, azt mondja, hogy csak én kellek neki. De még is rosszul esik neki, ha nem nézheti más fiúk képeit nem beszélhet másokkal. Szerintetek.. mit kéne csinálnom? Valóban nagyon féltékeny vagyok.

2015. márc. 7. 10:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező neked súlyos önbizalom hiányod van. Ne fojtsd meg a barátnődet , foghatod a kezét szoríthatod csak tudod aki menni akar az menni is fog. Mellesleg fogad meg a tanácsomat , minél jobban fojtod neki annál jobban kell levegő. Evvel nem azt éred el , hogy egyre közelebb lesz hozzád hanem csak távolodni fog tőled. Minden kapcsolatban szükség van , némi kis szabadságra.
2015. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21. vagyok még annyit fűznék hozzá , minél jobban tiltod annál jobban csinálni fogja. Tudod a tiltott gyümölcs a legfinomabb.:)
2015. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Úristen, a kapcsolatotok SZÁNALMAS. De nem hibáztatlak, csak sajnállak titeket. Fel kéne nőni:)
2015. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Amúgy hány évesek vagytok? Remélem még csak 15 körül, és majd kinövitek.


Van egy autószerelő ismerősünk. A felesége olyan féltékeny, hogyha női hangot hall a telefonban, mindjárt kiveri a balhét. Egyedülálló nők nem tudják nála szereltetni az autójukat...

2015. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
15 körül :) De helyreálltak a dolgok:)
2015. márc. 13. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!