Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok minél furcsább, de...

Tudnátok minél furcsább, de annál inkább hatásos és gyors diétákat ajánlani?

Figyelt kérdés
A "furcsa" szó alatt azt értem, hogy nem gyakori,vagy amit esetleg ti találtatok ki. A lényeg az, hogy eredményes változás következzen.

2012. nov. 25. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Esetleg mi találtuk ki.. Most vagy egészséges valaki, lefogyott stb. de egészséges és karcsú emberekből is sok van, tehát a "módszer" annyira nem lehet ritka, vagy furcsa..

Vagy beteg és elhízott, és nem tudom miért érdekes a hülyeség amit kitalált.


Amit sok egészséges és karcsú ember követ, az mindenképpen a bevitt szénhidrátok mennyiségét, tejfogyasztást csökkenti.

Valójában legegészségesebb a gabonafélék, krumpli, kukorica, rizs, tejfélék mellőzése az étrendből, és ennyi.

Nyilván ez hús és zöldségevést jelent.

2012. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fényevés :D komolyra fordítva a szót, ilyenbe bele se kezdj, csak több jön utána fel mint ami bármikor is lement.... legnagyobb csapdába készülsz épp beleesni. étkezz egészségesen hús, zöldség, gyümölcs (kivéve talán banán meg görögdinnye nem a legjobbak), feldolgozatlan gabona (mármint főzd meg... feldolgozást inkább a liszt alatt értettem ami nem jó) szentháromságot a cukrot, lisztet, átlag sót kerülni, tengeri sót használj inkább, cukrot mézzel, juharfasziruppal helyettesítsd NE édesítő mérgekkel. izületek miatt telítetlen zsírsavak bevitelére ügyelj, mehetnek még az olajos magvak akkor biztos hogy nem lesznek vele gondok. ha mindezek mellé heti 3-4 szer intenzíven sportolsz fél-1 órát nem szabadna gond legyen.
2012. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pedig a gabonákkal, juharsziruppal még lehet :)
2012. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy oylan,hogy vér-diéta.. Csak megsütött disznóvért lehet enni..disznóvágás után én ezzel fogyózok heti 5-6 kg minusz!
2012. nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!