Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanács? Bármi nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács? Bármi nagyon tetszik a csaj!

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy találkám egy lánnyal dumáltunk haza kísértem csók nem volt.Elvileg szerelmes belém és én ezt viszonzom 13 évesek vagyunk tom sokak szerint fiatal vagyok még ehhez de már 7.éve ismerem és már csak fél évet leszünk együtt .a kérdésem az h hova vigyem mit csináljak ha esetleg meg akarom csókolni????
2015. márc. 7. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el randira , sétáljatok randivégén pedig csók.
2015. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
még sohasem csókolóztam honnan tudjam h ő is akarja ,vagy hogyan tudom elérni hogy ő is akarja!
2015. márc. 7. 16:59
 3/3 anonim válasza:
Az utolsó válaszodban mutatkozik meg, hogy fiatal vagy. :) Ez egy ösztönös érzés. Ha beér a fejed lágya, akkor jönni fog.:)
2015. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!