Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt majdnem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt majdnem az összes lány? Miért nem lehet egy rendes kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Ha neten ismerkedtem,mindig vége lett valahogy.Vagy másik pasit talált vagy csak szó nélkül lelépett.

Ha élőben ismerkedtem ugyanez.Volt pár randi,csók is volt,aztán 1-2 hónap után leléptek,de egyik se volt képes elmondani miért.

Egy éjszakás kalandokban pedig nem érzem jól magam,kapcsolat kell nekem,viszont annyira tönkre vagyok,hogy kimozdulni sincs kedvem még a szobámból se.

Létezik lány aki nem ilyen?

17/F



2015. márc. 7. 22:15
 1/6 MKs ***** válasza:
Létezik! de gondolkodj el azon h benned nincs e olyan amiert mindig valami kozbe jon
2015. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik és ne rinyálj, sokan 17 évesen még pinát sem látnak!
2015. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jófiuskodsz mindig ez lesz.
2015. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, az egyetlen tanácsom, hogy szard le a kapcsolatokat és érezd jól magad. Majd huszonakárhányévesen, hogyha megtaláltad saját magad, és jól érzed magad egyedül, akkor magától jön majd, és ez nem csak egy klisé.
2015. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg először barátkozni a csajokkal, ne úgy menj neki, hogy na most ez egy potenciális barátnő/szerelem. Ne feltétlenül kettesben, inkább társaságban. Beszélgess, ismerkedj, mindenféle határozott cél nélkül. Aztán ha olyannal kezd el alakulni valaki, akivel már kicsit barátok vagytok, az valószínűleg nem fogja ezt csinálni veled. Amúgy velem ez még egyszer sem fordult elő (se úgy hogy én csináltam, se úgy hogy velem csinálták), tehát nyugi, nem minden lány ilyen, sőt:) 27/L
2015. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# nagyon jól leírta sztem. Én ezt a hibát követem el, és ezért nincs egyéjszakásom, csak olyan, akit majd át kell vernem, szóval írd már le nekem azt is miss 27N, h mit csináljak, h csak egyéjszakásra kelljek, ne többre, köszi.
2015. márc. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!