Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene nekem? 16/L

Figyelt kérdés

szóval fél éve járok a barátommal és nagyon szeretem és beszélgetttünk a szexről és ő akarja énis de félek mert nekem nincs túl nagy mellem és ő szereti ha nagy és nagyon bevagyok parázva..:/ gondoltam arra hogy vmi tablettaval vagy ilyesmivel megnövesztem hogy szép nem túl nagy és kerek legyen de hol vehetnék ilyet? és mivel 16 vagyok nekem adnak ki ilyet?meg ha netről rendelnék akkor hogy vehetem(vagy ha suliban vagyok anya átveszi) de nem akarom hogy tuja hogy az arra van. tudom hogy most mindenki azt fogja irni hogy szép,meg szeret akkor elfogadja meg még bisztos hogy nőni fog stb.. de nekem ez önbizalmat adna.

értelmes válaszokat köszi!!!!



2015. márc. 8. 09:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
engem nagyon zavar hogy kicsi és a suliban mindenkinek nagy de nekem nem:((
2015. márc. 8. 09:13
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem biztonságos megnövelni, inkább hagyd. És még ha nem is tetszene neki (biztos tetszeni fog), ha szeret, akkor se hagy ott.
2015. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nincs olyan tabletta, ami megnövesztené.. csak műtéti úton lehet, szilikonnal. azt meg nem ajánlom. fogadd el magad úgy ahogy vagy.
2015. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mintha lennének ilyen dolgok.Ezek a pénisz és mellnövelõ tabletták mind kamuk.Fogadd el úgy, ahogy van.
2015. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Ostoba p....
2015. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Annyira együtt érzek veled, mert nekem is ilyen problémáim voltak!!!

Utólag kiderült, hogy csak később érő vagyok: 18-ra nőttek akkorát mint ha lufit fújtak volna! (büszke is vagyok rájuk!)

De: ne dőlj be semmi kókler baromságnak: nincs olyan mellnövesztő, ami ripsz-ropsz szép kerekre növelné!

Kamu hirdetések - sokat árthatsz magadnak!

Lelkileg meg ne foglalkozz a pasid ilyen (vélt) elvárásaival: ha nem tetszik neki, vagy nem kell: el lehet tolni ma biciklit!:)

2015. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szedj C-vitamin tablettákat napi 2-t (reggel és este) és várj, szépen lassan nőni fog. Ezeket a tablettákat meg kiadják Neked :D
2015. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nehogy bedōlj az ilyen semmit érō tabblettáknak pénzkidobálás csak.ha tényleg használna akkor nem lennének csalodott kismellū nōk elhiheted.sajnos mindenkinek olyan van amilyet "kapott" meg de igenis fog Még nōni 16 evesen amugy se vagy Meg lekésve a szexrōl várhatnál Meg vele de te tudod persze.es a pasid ha tényleg szeret nem a melled miatt fog kiábrándulni belōled.ha meg mégis kiábrándul nem szeret es akkor meg nem érdemes foglalkozni vele :/
2015. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha ugy érzed, csak a melleid kennének fontosak neki, akkor hagyd ott!

De butaságokon ne törd a fejed! Hidd el ö sem tökéletes!

2015. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Eleinte az én párom sem mert meztelen lenni előttem. Nincs megelégedve magáva. De a helyzet az, hogy nem érdekel. Szeretem! És a szexben nem az a lényeg, hogy milyenek a mellei, hanem az, hogy ilyenkor megszűnik a világ, nincs más csak ő meg én.

Egyébként senki sem tökéletes, nekem is vannak olyan dolgok amik lehetnének jobbak. És aztán? az ember a saját testével éli le az életét, el kell fogadnod magad, mert másként nem lehetsz boldog. Persze mindent lehet màr plasztikáztatni, de a tudat akkor is ott lesz, hogy ez nem a valóság, ez mű. Na meg én példàul szívesebben lennék egy olyan lánnyal akinek szinte semmi melle mint egy olyannal akinek szilikon van, vagy hormonoktól túlteng.

2015. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!