Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen ennyire érzéketlen? Nem érzem semmit, pedig nagyon szeretnék.

Figyelt kérdés

Ha a párom megcsókol, hozzámér, nem érzek semmit, sem azt hogy jó, sem azt hogy rossz, semmi kellemes érzést nem vált ki, pedig nem csinálja rosszul. Én meg valamiért nem vágyom rá.

Miért van ez? Hogy javítsak rajta? Nem a párommal van a baj, kedvelem, de nem nagyon tudok kötődni hozzá. Ha más lenne a helyében, vele is ugyanez lenne a helyzet.


2015. márc. 8. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs libidod, csokkent a hormon termeles
2015. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedveled???? Nem érzel iránta kb semmit, de azért a pasid... Hát, én is kedvelek sok mindenkit, de nem jövök össze vele azért...

Ne értsd félre a hangnemet, nem bántani akarlak. De sztem inkább ne húzd az agyát tovább, küldd el. Ha nem érzel semmit, akkor az azért van, mert nem érzel semmit... iránta. Tehát akkor kb felesleges erőltetni, csak szegény párodat bántod ezzel, még ha nem is tudja. De ha ő meg az idővel egyre jobban beléd habarodik, akkor neki nagyon fog fájni, ha te fél év múlva is csak "kedveled" majd.

2015. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy iránta nem érzek semmit. Senki iránt nem éreztem eddig semmit sem, most szeretnék egyszerűen szerelmes lenni, szeretnék belé szeretni. Rengeteg közös van bennünk, pont ilyen emberrel jönnék össze. De csak ürességet érzek.
2015. márc. 8. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a szerelem nem elhatározás, vagy akarat kérdése. Túl könnyű dolgunk lenne akkor :) Annak magától kell kialakulnia. Természetesen, ha akarod, akkor behazudhatod, bebeszélheted magadnak, hogy szereted, és akkor úgy is fogod érezni. Csakhogy az kamu, és nem fog túl sokáig működni. Hosszú távon biztos hogy nem megoldás.

Talán nem kéne erőltetni ezt a szerelem dolgot, persze mindenki vágyik vkire, de ha nem jön, akkor várni kell, nincs más lehetőség. Sztem, ha van türelmed, és kivárod, akkor sokkal jobb lesz átélni az érzést, mint hogy akarattal szerelmes leszel (ami mellesleg tök hülyeség sztem)

Szóval türelem ;)

2015. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor hagyjam őt inkább?

Az a baj, hogy 24 éves vagyok, és eddig minden kapcsolatom ezért ment tönkre, mert nem éreztem semmit, pedig szerettem őket. Ők nem akartak egy ilyen érzéketlen emberrel együtt lenni, én meg nem tudtam érezni:( Őt meg nem akarom elveszíteni. De ezt nem tehetem vele.

2015. márc. 8. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mondhatom meg, hogy mit tegyél, de azt mondhatom, hogy nincs rosszabb annál, mintha vki játszik az érzelmeinkkel.

Ha nem szereted őt, ő pedig mondja neked, hogy szeret, akkor elég gonosz dolog mondani, hogy te is őt. :/


Talán az lenne a legokosabb, ha beszélnél vele erről, nyíltan, őszintén. Vszínű úgy fog reagálni, mint az előző esetek, de legalább őszinte lennél, és nem néhány hónap múlva vágnák a fejedhez, hogy hazug vagy. Azért ezt érdemes megfontolni sztem.

24 éves vagy, fiatal, biztosan csinos is, ha már több kapcsolatod is volt, meg fog jönni egyszer a szerelem! :) Mint már írtam, sztem sokkal jobban jársz, ha kivárod amíg megérkezik, minthogy beleveted magad ebbe, ami nem lenne őszinte. Ha nem szereted akivel most vagy, akkor ez vszínű így is marad (nem tudom mióta vagytok együtt, de azért ehhez legtöbbször nem kell sok idő)


Gondolj bele, végül is elég, ha egyetlen embert képes vagy szeretni majd a jövőben. Hiszen a boldogság nem azon műlik, hogy az igazi előtt hányszor voltál szerelmes, nem igaz? :))

Kitartás, megjön majd az embered, és úgy fürdesz majd a szerelemben, mintha medencében élnél :DD Érdemes kivárni a megfelelő embert hozzá :)

2015. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ez most jobb kedvre derített. Ö tudja hogy ilyen eset vagyok, hogy nem kötödök az emberekhez, de azt mondta próbálkozik és majd meglátjuk. Egyébként nagyon jól megvagyunk, jól érzem magam vele, csak nem bírom vele a fizikai kontaktust.

Azt hiszem átbeszéljük még egyszer, nem akarom hogy miattam legyen sz@r kapcsokata.

2015. márc. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!