Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék az ellen hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen hogy a barátom ne legyen ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok.A barátom 3évvel fiatalabb mint én, áprilisban leszünk 1évesek. 153km van közöttünk,de minden hétvégen talizunk.:)ezzel nincs is gond,csak a féltékenykedéssel,pedig nem járok el bulizni nélküle meg semmi,ha megyek is valahova mindig komunikálunk.Nem értem ezt a beteges féltékenykedést,hisz tudja hogy mennyire szeretem.Néha már ugy érzem bele fáradtam ebbe az egészbe. :/ Hiába mondom hogy nem kell más,nem csalom meg stb.stb. pár napig oké,aztán megint kezdi a féltékenykedést.:/
2015. márc. 6. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Aki betegesen féltékeny,azzal semmit,előbb-utóbb az agyadra fog menni,illetve el is durvulhat a helyzet a részéről.
2015. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert szar kérdést teszel fel neki. Én azt kérdezném tőle, hogy "Miben nem tudsz rám felnézni?" és "Miért nem bízol meg bennem?"


Amúgy tuti, hogy valami lelki gondja van, ami önbizalomhiányt okoz nála.

2015. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom vannak rossz tapasztalatai korábbról.

Ha te nem adtál rá okot és nem is fogsz egy idő után elmúlhat, de nem tudni mennyi az az idő.

Ha szereted, akkor támogatnod kéne, és mindig megnyugtatni, hogy meg tudjon benned bízni. Minden alkalommal. Újra és újra. Nem viccből csinálja, hanem mert félelmei vannak.

2015. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hát ha szeretem akkor mit csináljak?:/ én nem tudnám őt elhagyni még ezért sem.Ó nyugodt természetü fiu,szoval azt tudom hogy soha nem bántana. :)
2015. márc. 6. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
talán a távolság miatt..?
2015. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Idegesítő lehet persze, de ez is egy próbája a kapcsolatnak. Ha nem adsz rá okot soha, nem csalod meg, hanem szereted ennek ellenére is, akkor el fog csendesedni ez a vészjelzés a fejében, hidd el. :)
2015. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Bevallom ugyanez volt a helyzet velem és a barátnőmmel. Én voltam nagyon féltékeny, és igen önbizalom hiány. Régen nagyon az voltam, de mivel elnézte nekem, és inkább megnyugtatott nem pedig csak letudta ennyivel "nem kell más nekem te kellesz" hanem nyugtatgatott nagyon jót tett. Próbáld nyugtatgatni, semmiképp se hagyd rá. Neki is enyhülni fog idővel. Nekem sikerült változni, bár még mindig előjön néha.. Neki is sikerülni fog, csak nyugtatgasd, és fiúkkal ne beszélj, és ez tetszeni fog neki. :)
2015. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.:)

Sok fiu baratom van,de ö is ismeri őket,nincs titkom előtte,facebookon is közös profilunk van,es ezmiatt nem ertem ezt az egeszet.Mikor ő nem volt nekem minden hétvégén bulizni jàrtam,miatta ez is megvaltozott,en a jövőmet vele tervezem!Remelem megfog valtozni,megfogadom a tanàcsaitokat :)

2015. márc. 6. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!