Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék érzéketlen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék érzéketlen és "kőszívű " lenni?

Figyelt kérdés

Haladok felé, mert nem nagyon ragaszkodom az emberekhez, és ha közeli ismerősömmel nem találkozok sokáig vagy soha többé nem nagyon hat meg.

Hogyan tudnék olyan lenni, hogy ne nagyon érdekeljenek mások, pl ne törődjek xy-nal ha ő sem törődik velem, ilyenek.

Lányoknál és fiúknál egyaránt.


Ezt hogyan lehetne elérni? Puszta akaratból nehezen megy.


2015. márc. 5. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el A kőszívű ember fiait
2015. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezd el mindenkiben azt keresni, hogy mi idegesit benne.

Am ne akarj ilyen lenni, mert tonkre teszed vele magad, a baratsagaidat...stb.

2015. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok.
2015. márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolj az adott alanyra úgy, mint egy élettelen bábú, figyeld meg alaposan és unj rá szó szerint. Vagy csak szimplán nem törődsz vele nem nehéz az.
2015. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VaLaKiki9999 ***** válasza:
ilyen vagyok és nem tudom hogyan lettem ilyen szerintem úgy hogy nem érdekelnek már a dolgok elvagyok 1 magam jó igy és szerintem ne szerintem legyenek bő érzelmeid mert nehéz igy az élet valaki számára
2015. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyel kőbűl he!
2015. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!