Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam ezt el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam ezt el a barátomnak, vagy ne említsem neki?

Figyelt kérdés

Ma leszólított az utcán a megállóban egy srác, hogy olyan szimpatikus vagyok neki, ne vegyem tolakodásnak, de elkérhetné-e a számom, vagy facebookom, szívesen megismerne. Persze nekem nagyon jól esett, csak sajnáltam szegényt, mert meg kellett mondanom, hogy van barátom. (azt is megmondtam, ha nem lenne, megadnám, mert kedvesnek tűnik, azért szegényben tartsam a lelket, meg tényleg szimpatikus volt).


Elmondjam a barátomnak, hogy leszólítottak, vagy inkább hagyjam, mert ezzel sértem az önbizalmát?


2015. jan. 10. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem mondd el neki. Már csak azért is, mert látja, hogy megbízhat benned.
2015. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább büszke lennék, hogy olyan barátnőm van, akit az utcán leszólítanak és arra is büszke lennék, hogy nemet mond. A barátod persze gondolkodhat másképp. 21/F
2015. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem hagyd rá,ez csak egy pillanat volt.Nem nagy cucc.Jobban teszed hogyha nem mondod el.Legalább is szerintem
2015. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne mondhatnád el neki? Én biztos elmondanám.
2015. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
mondd el. kis féltékenység sosem árt, jobb lesz a szex
2015. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elmesélheted..
2015. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha elmondanád örülnék hogy az orromra kötöd és büszke lennék rád. ha nem semmit nem vennék zokon, még ha utólag ki is derülne.


Ezen nincs semmi olyan ami gáz vagy valami. Bárhogy döntesz jól döntesz.

2015. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Es a baratod meg aki leszolitott?
2015. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Minek kell elmondani mindent? Semmi sem volt ugye? Ha felvetted a sráccal a kapcsolatot akkor illő, de elutasítottad. Mi ez? Beszámoló?
2015. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki,nincs benne semmi olyan. ( hacsak nem tetszett neked a csávó.. )
2015. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!