Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kaptatok valamit a párotokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kaptatok valamit a párotoktól nőnapra? Az enyém meg annyit sem mondott hogy boldog nőnapot! . :- (

Figyelt kérdés

Igaz, nem ültünk itthon. Voltunk múzeumban és ettünk egy hamburgert. De ezt nem a nőnap miatt. amúgy is szoktunk járni mindig valahova.

Valentin napra sem vett semmit. Pedig én arra is két hétig készültem, aztán amikor aznap rájöttem hogy ő semmivel nem készült, kiakadtam hogy legalább egy sport szeletet vehetett volna. Azt mondta,őt nem érdekli a Valentin nap. Mondom oké, de nekem jól esnek az ilyen apróságok, mert szerintem ez fontos.erre másnap beállított egy csokival. Ennek ellenére a mai napot is leszarta.

Egész nap tettem rá neki utalásokat hogy ma nőnap van, kaptam is már pénteken az irodában virágot, tehát tisztában volt vele. Ma meg is említettem neki, hogy jaj de szeretem a virágot. De semmi. Mentünk az utcán és minden lány kezébe virágot láttam. :-( és szar érzés...



2015. márc. 9. 08:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
igen. Lehet hogy erről van szó. Kedvességre, romantikara és meglepetésre vágyom, mert nő vagyok. De ő nem ilyen. Leszarja. Egyszer hozott virágot, mert már csomót rágtam a fülét, hogy még soha nem vett nekem virágot. És akkor másnap vett. magától soha nem jutna eszébe hogy vegyen valamit, vagy elvigyem valahova.
2015. márc. 9. 09:29
 12/21 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem neked. Ez nem fog változni.

Legalábbis komoly "trauma" (szakítás és utána a köv. partnernél esetleg megpróbál erre figyelni mert rájön, hogy fontos ez mégis csak) és talán változik majd. De alapjáraton ez marad, szokd meg.

2015. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Elnézést az off hozzászólásért,de ilyenekről mindig az jut eszembe,hogy jómagam is és még jó pár rendes srác van,akinek meg még barátnő sem jut soha,de az ilyen bunkóknak,mint a párod is,mindig van szinte...

Egyáltalán nem figyel oda rád,ennyire nem tudja mit szeretnél.Mennyi srác lenne aki ezeket szó nélkül megadná neked... :/

2015. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mi nem ünnepeljük ezeket a párommal, de közös megegyezés volt előtte, mert egyikünk sem szereti az ilyen virágadós dolgokat. Viszont amúgy meg szokott néha lepni ezzel-azzal, de nem az ünnepeken, hanem csak úgy.

Ha a barátod annak ellenére nem foglalkozik ezzel, hogy te mondtad, hogy neked igenis jól esne ilyenkor, az viszont szemétség. Egy párkapcsolatban a döntéseket két ember kell, hogy meghozza, nem lehet ilyen egyoldalú a dolog.

2015. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én mondjuk kaptam egy táblát a kedvenc csokimból, de ha nem kapok se érdekelt volna.

A valentin napot meg közös megegyezés alapján nem ünnepeljük, már attól ideges leszek, hogy meghallom :D

Szülinap, névnap, évforduló. Ezek a fontosak, ezek a TE ünnepeid, nem amit a társadalom rád akar erőltetni

2015. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
de ha pénteken kaptál virágot akkor miért kell neked másnap is valami?Ez annyira gáz.Vett neked már máskor ajándékot gondolom amikor nem volt ünnep, nem?Ha engem folyton ilyen módon bäsztatnának ilyen béna átlátszó utalásokkal már csak azért sem vennék az illetőnek virágot vagy bármit.A nőnap csak arra jó, hogy legyen egy esély azoknak a nőknek lebäszni a pasijukat akik elégedetlenek a kapcsolatukkal ha nem vesz nekik semmit vagy nem mondja, hogy boldog nőnapot meg menjen a felesleges rinyálás.Ha az év többi napján kedveskedik neked valamivel na az számít nem az amikor ünnep van és kényszeresen kell cselekedni.
2015. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
én vettem magamnak kis meglepiket, az ő pénzén természetesen.
2015. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Interferencia ***** válasza:

Hol élsz te, hogy minden lány kezében virág volt? :D


Egyébként tudhatnád, hogy nem értünk az utalásokból, mondd meg neki nyíltan azt, amit itt is leírtál. Ha ezek után sem változtat, az már tényleg gáz.

2015. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nonap, de azzal nem vagy tisztqban, hogy mi is az, ugye? Mert semmit koze hozzad, pl.
2015. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyébként kicsit gonosz módon visszakérdezek, hogy a férfinapon ő mit kapott tőled? ;))))
2015. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!