Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kaptatok valamit a párotokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kaptatok valamit a párotoktól nőnapra? Az enyém meg annyit sem mondott hogy boldog nőnapot! . :- (

Figyelt kérdés

Igaz, nem ültünk itthon. Voltunk múzeumban és ettünk egy hamburgert. De ezt nem a nőnap miatt. amúgy is szoktunk járni mindig valahova.

Valentin napra sem vett semmit. Pedig én arra is két hétig készültem, aztán amikor aznap rájöttem hogy ő semmivel nem készült, kiakadtam hogy legalább egy sport szeletet vehetett volna. Azt mondta,őt nem érdekli a Valentin nap. Mondom oké, de nekem jól esnek az ilyen apróságok, mert szerintem ez fontos.erre másnap beállított egy csokival. Ennek ellenére a mai napot is leszarta.

Egész nap tettem rá neki utalásokat hogy ma nőnap van, kaptam is már pénteken az irodában virágot, tehát tisztában volt vele. Ma meg is említettem neki, hogy jaj de szeretem a virágot. De semmi. Mentünk az utcán és minden lány kezébe virágot láttam. :-( és szar érzés...



2015. márc. 9. 08:28
1 2 3
 21/21 werertz válasza:

nekem ebbol az egeszbol csak annyi esett le h #7 kenek kisbabaja van^^ gratula ^^



de amgy szerintemfelfujod

ezeket en sem tartom unnepnek majvha az evforduloikat felejti el akkor kiakadhatsz

2015. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!