Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozna a lányról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozna a lányról a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt a lánnyal, minden tökéletesen működik. Azonban már az első-második randin feltűntek apróságok. Együtt vacsoráztunk segítettem róla levenni a kabátját és Calvin Klein volt, a felsője meg Tommy Hilfiger. Nem vagyok annyira képben ruhákat illetően de ezek elég drágák Magyarországon... Ezen kívül kiderült hogy dolgozik is és magát tartja el. Voltam náluk otthon vidéken és nem túlzok hogy városi szemmel nézve egy palotában él, szaunával, óriástévével, 3 kocsival meg ilyesmik. Szóval nem csóró a hölgy. Ennek ellenére nem az a pénzes pi*csa, rendkívül gondoskodó, ágyba hozza a reggelit, szeretjük egymást, csak előjött benne az az érzés hogy nem vagyunk egy szinten. Nekem csak alkalmi munkáim vannak (bár magam így is el tudom tartani és őt is elviszem ide-oda). Titeket zavarna egy ilyen helyzet?

20/F, 20/N


2015. márc. 1. 12:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
csak előjött BENNEM az az érzés (ő sose hozza fel, nem zavarja látszólag).
2015. márc. 1. 12:12
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz elhinni, hogy egy 20 éves lánykának akinek max egy érettségije van saját erőből megteremtett magának ezekre pénzt :D
2015. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
20 évesen már van egy diplomája és hamarosan végez a másikkal is (korábban kezdte az iskolát mert nagyon okos). Emellett dolgozik mérnökök közt.
2015. márc. 1. 12:15
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
:D:D korábban kezdte az iskolát mert nagyon okos.... aha aha... túl sok amerikai tinifilmet nézel és még hazudsz is
2015. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha nem zavarja akkor ne csinálj belőle ügyet :)

Valószínűleg ő ebbe beleszületett,nem tehet róla,hogy ilyen gazdag, szerencsés hölgyemény,de ha nincs elszállva magától akkor nincs gond szerintem.

Bár ha én annyira luxus körülmények közt élnék,biztosan nem várnám el hogy te vigyél engem ide-oda...inkább segítenék amiben tudnék.

2015. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát most erre nem tudok mit mondani... Saját szememmel láttam a diplomáját is meg a személyijét is. :D Egy évvel korábban ment iskolába 5 évesen.
2015. márc. 1. 12:17
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hahahahha XDDD

ha nagyon okos lenne tényleg akkor olyan

17 évesen megvan a Diploma (de ilyen nincsen) na mindegy, akkor is 3 év alatt nem teremti meg a pénzt 3 autóra még mérnöki fizetésből sem, meg saját lakásra stb meg amiket írtál.

2015. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem várja el hogy vigyem mindenhova sőt a számlát is mindig felezi és ritkán hagyja meghívni magát bármire is. De mondtam neki hogy nekem kell hogy néha meghívhassam így szokta hagyni, de sose várja el. Nem akarnám hogy nekem fizessen dolgokat, kicsit megalázónak érezném.
2015. márc. 1. 12:18
 9/18 A kérdező kommentje:
A nagy lakás 3 autó az otthon van a családjának te nagyokos. Neki nyilván még nincs lakása meg kocsija.
2015. márc. 1. 12:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én gondoltam már elején,hogy a szülei miatt van ebben a helyzetben, kedves kérdező ugye te sem gondoltad azt,hogy mindezt ő teremtette meg magának?

Persze,hogy most ha dolgozik fenntartja magát ám azt a villát a feneke alá adták...

2015. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!