Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk ti ismerkedés v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk ti ismerkedés v kapcsolatban hogy tudtok mindig érdekesek lenni a másik félnek?

Figyelt kérdés

Ezt értem úgy,hogy magamból kiindulva sokszor azt érzem h egy délutàn, este eltöltése utàn elmegy az energiàm ês nem tudok milyen témàt felhozni ,nem vagyok bőbeszédű,sem attraktiv és úgy érzem emiatt nem birnànak ki huzanosabb időn keresztűl,ez akàr két napot is jelenthet.Nekem nem való kapcsolat? Màr ténylrg feladom.

27 N


2015. márc. 9. 12:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, miért kellene folyton beszélni? :)

Miért ne lehetne egymás mellett mondjuk olvasgatni?

Vagy ha a másik mittudomén számítógépen játszik, addig te tornázol a másik szobában.


Nem kell folyton nagyon filozofikus, mélyenszántó dolgokról dumálni :) A beszélgetés a megfelelő partnerrel jön, nem pedig akarni kell, ezt mutatja a tapasztalat. Volt olyan randipartnerem, akivel kapásból 4 órát (!) dumáltunk folyamatosan, mással meg a másfél órát alig tudtuk végigszenvedni :D

Lehet, hogy velem megerőltetés nélkül tudnál beszélgetni, másik emberrel meg azt érzed, ami leírtál: jajaj, most mit mondjak, hogy ne csak hallgatás legyen? :)

Ez nem jó vagy rossz dolog, csak egy helyzet.

2015. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok beszédes mégis van kapcsolatom. Amíg ezen görcsöltem tartottak 3 hónapig. Amikor azt mondtam, hogy majd kis csendeskének is jó leszek akkor lett olyan akinek jó voltam így is. Azóta kicsit magabiztosabb is vagyok és kicsit többet beszélek mint azelőtt, de most sem vagyok egy csacsogógép. Nem is kell. Az a másik véglet ami igen kellemetlen tud lenni.


Neked van egy érdekes érdeklődési köröd. Ezen kívül a mosolya és a szeme minden nőnek szép. Amúgy átlagos nők is ha szépen felöltöznek, adnak magukra akkor vannak majdnem olyan kelendőek, mint a szépek.


Nézz körül: miben különbek azok a nők akiknek párja van? Valószínű semmi extra tudásuk nincs hozzád képest.


Az elkeseredettséged viszont olyan mint egy riasztó. Ha magadba fordulsz (én is szoktam, amiket írok tapasztalatból írom) akkor nem lesznek körülötted. Ha nyitsz, ha rámosolyogsz a világra akkor az elején még jönnek a régi dolgok, de jönnek az újak, jobbak. Nem 1-2 nap míg megváltozol és nem azonnal változik meg teljesen a világ körülötted.


Nem tudom, hogy ezen kívül miért vagy elégedetlen magaddal, de ez nem egy nagy katasztrófa. Olvass, nézz körül a világban, egyedül is sok mindent lehet csinálni és később elmesélni. Tanulj meg beszélgetni. Azt is lehet tanulni.. és fokozatosan másképp fogsz nézni magadra.


Az otthon ülésből, befordulásból, nyafiból nem lesz soha semmi. Ha azért nem tanulsz, mert most nem tudsz magadra másképp nézni akkor soha nem fogsz elindulni. Magadnak minimum azt meg kellene tenni, hogy ha jövő ilyenkor sem leszel a legbőbeszédűbb nőci, olyan amilyen lenni szeretnél akkor is elmondhasd, hogy Te megtettél érte MINDENT.

2015. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!