Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már a kapcsolat elején ezeket csináljuk hamar beleunhatunk, vagy ha tényleg egymásnak valók vagyunk akkor ez nem lesz baj? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal.Minden nagyon tökéletes vele.

Az elején találkozgattunk, randizgattunk, majd miután összejöttünk egyre többször eljött hozzám és itthon nálunk csináltunk valamit. Filmet néztünk, sütöttünk,főztünk,beszélgettünk,szexeltünk ha lehetett.

Neki van autója,én még csak most csinálom a jogsit és vidéken lakom ezért volt többnyire ez a program.

Néha mentünk hozzá is,a városba,de ott sem ültünk be sehova hanem inkább nála voltunk. Pizzát is megrendeljük és otthon esszük meg sorozatozás közben, mindketten utáljuk az ilyen helyeken levő cigi füstöt és zajt.

Bulizni viszont néha eljárunk, de már egyre többször úgy döntünk hogy inkább alszunk együtt otthon (szüleim még nem engedték meg,hogy nála aludhassak,így ha buliba engednek el maradhatok reggelig vele,de nem tudják hogy helyette inkább alszunk)

Nekem annyira jó érzés ha összebújva aludhatok a párommal...vagy ha csak úgy az ágyon fekve mellette vagyok, beszélgethetünk mindenféle dologról, stb sokkal nyugodtabban mint pl ha valami kávézóban ücsörögnénk.Úgy látom ő is szereti ezt, volt hogy többször ő mondta,hogy maradjunk csak itthon szórakozás helyett.


De félek,hogy ha már ez a 'boldog házaspárok'-hoz hasonló kapcsolatunk van nem ununk majd bele egy idő után?Ti mit gondoltok? Én 17l vagyok ő 24F


2015. márc. 9. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
1 év után is szeretek a barátommal összebújva aludni. Szerintem a világ legjobb nyugtatója.
2015. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na és ha bele untok? Akkor majd mentek bulizni.

Én is jobban szeretem az ilyesmit. A sorrend nincs kőbe vésve. Mi most járogatunk el kicsit jobban, így 5 év után.

2015. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi összeköltöztünk néhány nap után. Így a legtöbb esténk itthon töltjük.

Igazából hullámzó, hogy mikor mit csinálunk. De valóban nincs megszabva, hogy először kell bulizni, aztán ha egyszer elkezdtétek az otthonülést, akkor már egész életetekben így kell tenni.

Nálunk nagyjából az a menetrend, hogy tavasztól őszig jobban elmászkálunk, télen inkább begubózunk. Nem terveztük, így alakult. Azért most már várom a tavaszt :)

2015. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!