Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem mindig?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatomba folyton szenvedtem és úgy éreztem másba vagyok szerelmes, aztán meg is csaltam a barátomat egy csókkal, nem sokra rá el mondtam neki mindent és szakítottam vele. Azt hittem ez csak azért van mert nagyon rossz volt már a kapcsolatunk, a mostani barátomat viszont imádom, még is képes vagyok azonnal "beleszeretni" egy pasiba ha kedves velem. Állandóan szerelmesnek érzem magam, főleg ilyenkor tavasszal. Egyik haverommal is ha dumálunk mindig azon gondolkozok, hogy vajon hogy csókol, utána meg tökre lelkiismeret furdalásom van hogy egyáltalán ilyen az eszembe jut. De ez miért van? Mással is előfordult már?

20/L


2015. márc. 9. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van ez mert hiába a szöveg h imádod meg szereted annak a fele sem igaz. Nem úgy szereted és imádod ahogyan azt kéne.
2015. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem előfordult. Szerelmes vagyok nagyon egy lányba akivel a kapcsolatom annyira nem jó. Van egy másik lány aki bír, ő is tök aranyos és kedves. Egy pillanatra leültünk beszélgetni és hirtelen leharaptuk egymás száját.
2015. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!