Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy párotok volt, és közben beleszerettetek valaki másba?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt leplezni, miközben őrülten hiányzik a másik, de a mostani kapcsolatot sem akarom befejezni?! Mit tegyek, hogy el tudjam felejteni a másikat? Mert muszáj! Csak közben nagyon fáj a hiánya. Nehéz őt elengednem.
2015. márc. 10. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor erdemes mind a ket kapcsolatot otthagyni, mert akivel elobb voltal az mellett vegulis osszejottel massal, de viszont a regebbi kapcsolatodat se adnad fel, tehat egyik se komoly, mely erzesu kapcsolatot. Hagyd ott mind a kettot es amig igy erzel ne kosd le magad, az igazi mellett csak egyedul vele akarsz lenni.
2015. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A jelenlegi párommal így volt, csak vele akartam lenni, de elhidegültünk egymástól érzelmileg, de attól még szeretem, őt szoktam meg magam mellett, de a másik meg fontossá vált számomra. De vele úgysem léphetek kapcsolatba,mert lehetetlen mindenféle szempontból. Ezért el akarom felejteni, de nagyon nehéz. És rossz, hogy senkinek sem beszélhetek róla, mivel mindenki azt gondolja, boldog kapcsolatban élek a jelenlegi párommal. Miközben belül a lelkemben csak gyötrődök.
2015. márc. 10. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben voltam én is, a régi párommal sok problémám volt, nem tisztelt, nem mutatta ki, hogy szeretne még.. aztán jött egy srác, aki mellett olyan boldog tudtam lenni, mint még soha. én véget vetettem a régi kapcsolatomnak, mert az csak szenvedés volt számomra...
2015. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!