Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb, az hogy tetsszél a barátodnak, vagy az, hogy szépnek érezd magad?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem inkább előbbinek kellene fontosnak lennie, és utána a másodiknak? Tehát nyilván ha egy fiú / lány ocsmánynak tartja valamelyik stílust ami a másiknak tetszik akkor nem kell olyanná válnia a kedvéért, de nem gondoljátok, hogy iszonyú ostoba felfogás ez a "ha szeret valaki akkor olyannak fogadjon el amilyen vagyok vagy mehet a bánatba"? :)


Ennyi erővel meg is lehet fordítani a dolgot, ha szeretsz valakit akkor ha az előáll valami külsődet illető kritikával, akkor nem elküldöd azonnal a bánatba, mondván "gtfo bitch, én tökéletes vagyok" hanem meghallgatod és próbálsz inkább kicsit jobban tetszeni neki?



2015. márc. 10. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátod azért szeresen amilyen vagy! Ne azért , amilyennek ő akar!
2015. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Na nézd már, hogy lopod a mondatomat! :'D

2015. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem attól még, hogy valaki kijavít pár apró hibát magán, nem szűnik meg ő lenni. Ha viszont élből elutasítja a dolgot akkor az azt bizonyítja, hogy nagyobb az egója mint a vágy, hogy tetsszen a partnerének, ami nélkül viszont elég hamar el fog szerintem laposodni a kapcsolat. :)
2015. márc. 10. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy a smink nélküli lány ugye? :) Utóbbi a fontosabb, hidd el! Vagy elfogad így,vagy hagyd el.
2015. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarok tetszeni egyik barátomnak sem mivel hetero vagyok :D.

(am elsősorban magad miatt akarj szép lenni, hogy jól érezd magad a bőrödben)

2015. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az vagyok. Én sminkelném magamat ha a barátom szerint úgy szebb vagyok. Nyilván ha összejött velem, anélkül sem talál ocsmánynak. De szerintem nem fog összedőlni a világ, ha valaki feltesz némi sminket. Sokra megyek azzal, ha csak magamnak tetszem de közben akit szeretek, neki annyira nem.


#5 Ez általában összefügg azzal, a környezettől milyen visszajelzést kap az ember, tehát a magamnak tetszem = sokaknak tetszem. Olyan nem nagyon van, hogy a környezet egyöntetű véleménye valakiről az, hogy úgy néz ki mint egy tál hányás, de magának tetszik. :D Illetve ha van az általában elég alacsony önkritikára vall. (Ilyenek pl. a 250 kilós lányok tapadós haspólóban és leggingsben.)

2015. márc. 10. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem mind a kettő lényeges, de ha összejött veled a srác, nyilván tetszel neki. én elsősorban úgy nézek ki, ahogy nekem tetszik, de a barátomat is megkérdezem a dolgokról nyilván, és ha valami annyira nem bejövős neki, akkor vagy változtatok rajta, vagy nem :D


20 éves extrém kinézetű punk lány vagyok :)

2015. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!