Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond vagy hazudik?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán mondja hogy szeret viszont ha kis alkoholt fogyaszt folyton azt mondogatja hogy nagyon szeretlek meg hogy nagyon féltékeny! Hogy senkit nem szeretett még igy és fél hogy hibát követ el mert nem akar elvesziteni... Stb nem tudom mit gondoljak pedig évek óta együtt vagyunk! Talán csak a szex miatt ragaszkodhat? Nem tudom! Mert arra is azt mondja hogy senkivel nem volt még olyan jó mint velem!
2015. márc. 10. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy alkohol hatása alatt azért is mondhatja, hogy ne haragudj rá, azért mert ivott.
2015. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hazugságvizsgálót, az majd megmondja az igazat. ;)
2015. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha itt kérdezed kb. annyit és mintha feldobnál egy érmét!

Azt csak te érezheted, hogy mennyire szeret.

DE azt meg nem értem miért van szátok? lehet egymástól kérdezni beszélgetni... csak rajta :)

2015. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!