Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helo véleményt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo véleményt szeretnék kérni hogy mit gondoltok erről? Amit a barátnőmnek írtam. Legfőképpen lányok véleménye érdekel. Elnézést a helyesírási hibákért.

Figyelt kérdés
Tudod hogy meghalnék nélküled? Es nem a tevékenységekre értem. A létezésre. Az életre. Nélküled már nemlenne miért. Es nem hülye vagyok, meg bolond. Hanem őszinte. Es mióta ismerlek már neis tudnék mást elkepzelni. Es nem is fogok. Dee nakarok. Mert te vagy nekem, és én pedig neked. Nemhittem volna soha, hogy egyszer majd így leszek. De mióta ismerlek rendesen, mert elmondhatom hogy EN Vagyok az aki talán a legjobban ismer. Bele értve mindened jodat rosszad, mikor milyen vagy. Szomorú Boldog. Fáradt élénk. Lustii ideges. MINDEN HOGY. Es egyet még én tudok a legjobban, hogy bármilyen is a kedved, hangulatod. SZERETSZ. IMÁDSZ úgy ahogy soha senkit sem, és nem is fogsz. Mert nem lesz rá lehetőség. Te és én, egy párt alkotunk. Komoly szándékokkal. Nem csak játszva egymás érzéseivel. ÉN VAGYOK NEKED AZ ELSŐ, ÚGY AHOGY NEKEM IS TE. és ezt most komolyan vedd.! 😌 ÉS HA TE IS ÚGY AKAROD. AKKOR EZ ÖRÖKRE ÍGY MARAD. Teszek. és tenni is fogok érte a későbbiekben is. Hogy a legjobb társad legyek. Mint lélekben mint testben. És a legjobbat adhassam neked. (Nektek majd). A sors keze, hogy mi ismertük egymást már régóta. Csak egy időre el kellett válnia az utjainknak, hogy így pár évvel később ilyen formában találjunk egymásra. És ha ez nem örökre szól, akkor a világban semmi sem. Pedig elég sok minden van ami örökre szól. Úgy ahogy a MI SZERELMÜNK IS.
2015. márc. 10. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves lánynak talán még tetszhet, ő van olyan naiv, hogy tényleg elhiggye a benne foglaltakat.


Azért csak nézz körül, szerinted hányan vannak együtt 30 éves korukban az első nagy szerelmükkel? És nehogy azt hidd, hogy más még nem érzett így ahogy te/ti.

2015. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem 14 éves, és en pedig nem 30 vagyok.

De értékelem a válaszod.

2015. márc. 10. 23:27
 3/6 bollocks ***** válasza:
Indokolatlan a rengeteg CAPS LOCK. A tartalomról az első hozzászóló már levonta a következtetést.
2015. márc. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyalas
2015. márc. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem! Lóf .....se ismered! Nagyon fiatal lehetsz még!

A telefonom meg zárlatos lett a sok nyáltol!

2015. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A helyesírási hibáktól eltekintve nekem tetszik.:) jó làtni, hogy van még romantikus pasi !


21/N

2016. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!