Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt barátom?

Figyelt kérdés

4 évet voltunk együtt, kisebb megszakításokkal. Sokat veszekedtünk, nem volt bizalom reszemről a sok megcsalások, hazudozások miatt. Egyszer szakítottam vele 3 év után. Neki lett egy kapcsolata, ami fél évig tartott. Miután szakítottak felkeresett engem, hogy szeret és velem szeretne lenni. Hát kibékültem vele, mert még megvolt bennem az a szeretett. Ez után 1 évig vele voltam, de mivel nem változott semmit se, ezért szakítottam vele. Neki ismét lett egy kapcsolata másfél évig, ez alatt a kapcsolata alatt is keresett, aztán szakítottak és megint elkezdte a szövegelést, hogy reméli megváltoztam (veszekedés terén), mert nem tud kiverni a fejéből, nagyon megmaradt benne a kapcsolatunk és újra is kezdené. Dehát én bennem már az a szeretett régen elmúlt, csak arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ezt miért csinálja. Nem igazán értem, mert másnak is volt x éves kapcsolata mégse keresi fel a kapcsolatai után a régit. Előre is köszönöm a választ. :)

Én 20 éves vagyok a volt barátom pedig 24 éves.


2015. márc. 11. 01:03
 1/5 zsici:D ***** válasza:
Mert sz*r, szemét, sz*r alak. Inkább az a kérdés, hogy minek voltál vele így 4 évig?
2015. márc. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, te egy fix punci vagy neki, aki mindig berakhatta, ha nem volt más. Ló nincs szamár is jó alapon... :D
2015. márc. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*akibe
2015. márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzád ugrik vissza ha bedől a kapcsolata. Hát ezt nem tudom szépen mondani, de ezt az ingyen punci miatt csinálja. Ha olyan baromira szeretett volna akkor nem csalt volna meg. Továbbá az ilyen szemét alak nem bírja elviselni ha nem kap elég figyelmet. Te eddig megadtad neki ezért járt rád, mint egy hiéna. Én azt ajánlom neked ha nem akarsz több fájdalmat, hogy zárd ki teljesen. Se egy találka, se egy sms, se füstjelek... TELEJESEN ZÁRD KI AZ ÉLETEDBŐL!!!
2015. márc. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen egy normális fiu;)
2015. márc. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!