Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal, csinos lányok! Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, csinos lányok! Ilyen esetben sem jönnétek össze ezzel a férfival?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kérdést korábban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Szóval akkor sem jönnétek vele össze, ha a kérdésben feltüntetett tulajdonságok mellett HIHETETLEN humora, elképesztő stílusa (írásban is!) és nagyon jó beszélőkéje lenne? Vagy ez önmagában kevés?


2015. márc. 9. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, ha vki rendszeresen dohányzik, iszik és még ráadásul kábítószerezik is, azzal még akkor se jönnék össze, ha amúgy jól nézne ki

így meg főleg

2015. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, de nem a külseje, hanem az életvitele miatt
2015. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A stílus (humor, kellemes modor, stb.) nagyon sokat tud hozzáadni egy emberhez, sőt pl. a csúfságot megszépítheti, azonban az italozáson nem változtat.

Sőt, ha az italt és a kábszert kiveszem az összkép akkor is egy igénytelen, szerencsétlen ember, aki a jó adottságát sem képes semmire használni. Ebből az adottságból ugyanis minimum nagyon jó emberi kapcsolatokat építenék. Márpedig az emberi kapcsolatok meghoznák a további jó dolgokat és vsz. normális munkahellyel önálló életet élnék. Sose jönnék össze ilyen tehetetlen, a saját értékeit semmibe vevő emberrel.

2015. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na most a jó humor és a jó stílus nagyon fontos egy embernél, én engem személy szerint egyáltalán nem zavar az ha egy pasi kövér, és alacsony meg picit pattanásos esetleg, nekem annyira nem fontos a külső, jó bizonyos szinten számít, de jobban számít a megjelenése, ha egy túlsúlyos ember normálisan öltözködik, normális farmer, meg normális felsőt visel és olyan színt választ ami nem olyan elvontan rikító az bőven belefér nálam. Csak azért mondom ezt mert a barátom is túlsúlyos, igaz ő nagyon sokat le is dobott magáról bár még van rajta felesleg de így sokkal jobban néz ki mint régebben amiről csak fotókat láttam. Igaz ő fiatal 23 éves nálam is fiatalabb mert én 27 leszek májusba de egyszerűen annyira megszerettem hogy már fél éve alkotunk egy párt.


De ami a kérdésben is szerepel meg az előzőbe is amit linkeltél azok alapján hogy iszik, cigizik, drogozik, az nálam már elég elítélendő és az igénytelenséget sem díjazom igazán. Nekem így nem kellene a barátom ha ilyen lenne.

A dohányzás még úgy ahogy belefér mert én nem dohányoztam soha életemben de egyáltalán nem zavar a füst meg a szaga sem, mivel sajnos ilyen környezetben nőttem fel. Az italozás is csak nagyon nagy mértékkel tűrném ha mondjuk heti 1 alkalommal buliba iszik valaki de nem a sárgaföldig csak addig hogy jól érezze magát az belefér. A drogozás nálam egyáltalán nem fér bele soha semmilyen körülmények közt nem tűröm el a drogos embereket.

2015. márc. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iszik, cigizik, drogozik - kizáró okok (külön-külön is, hát még egyben), akármilyen a kinézete és a stílusa emellett!
2015. márc. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!