Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mintha a tegnap lett volna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mintha a tegnap lett volna, pedig mar regen tortent, megsem tudtam feledni. Egyedul maradtam mert nem tudtam oszinten kozeliteni senkihez, es nem is akartam mast szinlelt erzelmekkel becsapni. Mas is probalt mar ilyet? 39F

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy régi szerelmi csalódásról van szó, amit nem tstál feldolgozni?
2015. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az.
2015. márc. 11. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy látszik én is így végzem!

Én se tudok őszintén közelíteni senkihez pláne most hogy dobott a baràtnőm 6 év után szép jövő mit ne mondjak :(!

2015. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet, de azért remélem, hogy nem fogom így végezni.

Azt hiszem, az a legfontosabb, hogy ilyenkor nem szabad bezárkózni! Ez nehéz, én tudom... de a barátok tudnak a legtöbbet segíteni. Párkapcsolattal tényleg nem érdemes próbálkozni addig, amíg túl nem vagyunk az előzőn, de egyszer akkor is muszáj lesz elengedni a múltat, vagy legalábbis érdemes. A saját érdekünkben.

Én is nehezen teszem túl magam rajta, nehezen tudom elképzelni, hogy mást is fogok tudni ennyire szeretni... de annyi ember van a földön, köztük nagyon jó és értékes emberek, csak lehet találni köztük olyat, akit szeretni tudok. A nagy szerelmek örökre belénk égnek, de ez nem zárja ki, hogy idővel(!) más kapcsolatunk legyen.

Több mint 1 év után talán most már sikerül túltennem magam az eddigi legnagyobb szerelmemen.


26/N

2015. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!